HomeRynek outdoorSklepy outdoorowe

Nowy sklep firmowy Salewa w Krakowie

W sobotę, 14 stycznia, Salewa otwiera swój nowy salon firmowy w Krakowie. Sklep powstał na pierwszym piętrze Galerii Krakowskiej, w samym centrum miasta. Wypełnią go najnowsze kolekcje specjalistycznego sprzętu i odzieży outdoorowej. Doświadczoną załogę zapewni sklep górski Polar Sport.

Nowy salon firmowy Salewy – Galeria Krakowska (fot. Salewa)

Miłośnikom gór marki Salewa przedstawiać nie trzeba – to jedna z najlepszych marek na rynku, oferująca doskonały i sprawdzony w najtrudniejszych warunkach sprzęt outdoorowy, obuwie i odzież. Produkty Salewy doceniane są przez zawodowców – przewodników górskich, ratowników GOPR i TOPR – jak i “zwykłych” turystów na całym świecie. Coś dla siebie znajdą tu zarówno fani wspinania w lodzie i granicie, ekstremalnych zimowych wypraw w wysokie góry, jak i miłośnicy trekkingów, ferrat, czy mniej wymagających wycieczek w dolinki. Na razie dominuje tam jeszcze asortyment zimowy, bo zima w końcu nadejdzie; w nadchodzącym sezonie letnim klient znajdzie ofertę produktów z zastosowaniem materiału Hemp, sprzętu i odzieży do uprawiania speed hikingu czy wspinaczki.

Nowy salon firmowy Salewy – Galeria Krakowska (fot. Salewa)

Dla Salewy to kolejny etap starannie zaplanowanej strategii handlu w sklepach specjalistycznych. – Punkty stacjonarne są wizytówką marki i miejscem, gdzie pasjonaci sportów górskich mogą znaleźć pełny asortyment naszych produktów – mówi Jarosław Daniel, Dyrektor Generalny Oberalp Polska. – Otwarcie się na galerie handlowe pozwala łatwiej dotrzeć do szerszego grona klientów, którzy logo Salewa kojarzyli najczęściej z ratownikami TOPR i GOPR – obie te organizacje korzystają na co dzień z naszych produktów – dodał przedstawiciel marki.

Nowy salon firmowy Salewy – Galeria Krakowska (fot. Salewa)

Operatorem firmowego sklepu Salewa w Krakowie jest Polar Sport. – Będzie to nasz piąty, a biorąc pod uwagę firmowy salon Dynafita w Zakopanem, szósty wspólny sklep. Mamy bardzo dobre doświadczenia z dotychczasowej współpracy z marką Salewa, dlatego z wielkim entuzjazmem otwieramy nowy salon w Galerii Krakowskiej. Wierzymy, że będzie to perła w koronie Salewy w Polsce i zapewne najlepszy punkt tej marki w Krakowie – mówi Grzegorz Rojek, dyrektor zarządzający Polar Sportu.

Zespół Salewa Store Kraków tworzą prawdziwi pasjonaci gór, w większości już z doświadczeniem zdobytym w Polar Sporcie. Zakupy w Galerii Krakowskiej będzie można zrobić od poniedziałku do soboty, w godzinach od 09:00 do 22:00. Z okazji otwarcia przez kilka dni na klientów będą czekać drobne upominki, a w sobotę mały włoski poczęstunek.

Nowy salon firmowy Salewy – Galeria Krakowska (fot. Salewa)

Warto dodać, że w zeszłym roku Salewa wraz z Polar Sportem otworzyli salon firmowy w Katowicach i na tym nie koniec. – Galeria Krakowska nie jest ostatnim miejscem, w którym pojawimy się w tym roku. Wkrótce z mapy Polski znikną kolejne pustynie świata technicznego outdooru – ujawnił Jarosław Daniel.

Salewa pochodzi z Monachium, ale od wielu lat jej siedzibą firmy jest Bolzano w sercu włoskich Dolomitów. Jest liderem na rynku sprzętu alpinistycznego, obecna w kilkudziesięciu krajach. Oferuje produkty do aktywności górskich, szczególnie do wspinania skałkowego i w lodzie, trekkingu, skitouringu oraz speed hikingu. Marka Salewa to nie tylko świetna jakość, ale także dbałość o zrównoważony rozwój, prawa pracowników i środowisko. Opatrzone logotypem Salewa Committed produkty potwierdzają, że zostały one stworzone zgodnie z najwyższymi standardami społecznymi i środowiskowymi.

Sklep górski Polar Sport jest operatorem sklepów Salewa Store Katowice (Galeria Silesia), Zakopane (Krupówki 36), Łódź (Piotrkowska 4), Salewa Outlet Store Factory (Galeria Factory) oraz firmowego salonu marki Dynafit (Galeria Krupówki 40).

Informacja prasowa Oberalp

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0