HomeNowości z rynku

Helly Hansen przedstawia ciepłą i odporną na warunki atmosferyczne kurtkę narciarską dla kobiet

Norweska marka Helly Hansen, założona w 1877 roku tworzy sprzęt, który chroni ludzi i pozwala im czerpać z bycia w terenie w najtrudniejszych warunkach na świecie. Od ponad 140 lat marka dostarcza innowacyjny, wydajny sprzęt, który zapewnia ochronę przed żywiołami – a dziś prezentuje najnowszą innowacyjną propozycję  stworzoną z myślą o swoich użytkowniczkach.

Kurtka narciarska Nora Long Insulated marki Helly Hansen (fot. mat. prasowe)

Zaprojektowana specjalnie z myślą o kobietach damska kurtka narciarska Nora Long Insulated, powstała dla kobiet szukających ochrony przed warunkami atmosferycznymi, bez kompromisów w zakresie stylu i komfortu. 

Dzięki elastycznej tkaninie z membraną HELLY TECH® Performance,  kurtka jest wodoodporna i jednocześnie świetnie oddycha, co pozwala na wykonywanie szerokiej gamy aktywności na świeżym powietrzu, nawet przy trudnej i zmiennej pogodzie. Dodatkowo, z myślą o bardziej odpowiedzialnym projektowaniu, kurtka zawiera minimum 50% materiałów pochodzących z recyklingu – w tym PrimaLoft®Black Eco 80% izolacji pochodzącej z recyklingu dla zwiększenia ciepła – oraz całkowicie zrecyklingowaną podszewkę, jak również powłokę impregnatu DWR bez PFC.

Kurtka narciarska Nora Long Insulated marki Helly Hansen (fot. mat. prasowe)

Kurtka wyposażona jest w kieszeń ratunkową Life Pocket™, która pozwala dłużej chronić żywotność baterii telefonu na mrozie, a także kieszonkę na karnet narciarski i ocieplane kieszenie na dłonie. Kurtka posiada elastyczną regulację w pasie i kapturze, a także otwory wentylacyjne i detale, dzięki którym można dostosować ciepło i komfort – nawet w wietrznych i śnieżnych warunkach. 

Ida Gullhav, Senior Designer Ski w Helly Hansen:

Jesteśmy dumni, że w tym sezonie wprowadzamy damską kurtkę Nora Long Insulated, zaprojektowaną specjalnie dla narciarek i pierwszą w kolekcji Beloved Ski. Tworząc tę kurtkę, pracowaliśmy z kobietami w różnym wieku i o różnym doświadczeniu narciarskim i fitnessowym, aby lepiej zrozumieć czego oczekują od idealnej kurtki narciarskiej. To podkreśliło wyraźne pragnienie technicznej i ochronnej kurtki, która nadal zapewnia komfort, z minimalistycznym stylowym designem.

Kurtka narciarska Nora Long Insulated marki Helly Hansen (fot. mat. prasowe)

Artykuł sponsorowany

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0