HomeNowości z rynku

The North Face: Never Stop Exploring

The North Face od 1996 roku wspiera miłośników aktywności outdoorowych na każdym kroku. Od samego początku istnienia, marka jest częścią najbardziej ekscytujących wypraw na całym świecie. Towarzyszy sportowcom na każdym kroku ich aktywności sportowych. „Never Stop Exploring” to dobrze znana dewiza marki, która ma zachęcać do odkrywania otaczającego nas świata, przekraczania własnych granic i doceniania piękna przyrody. Podczas nawet najbardziej wymagających wypraw, marka stawia sobie za cel wspieranie sportowców na każdym kroku.

(fot. The North Face)

Kampania, w której narratorem jest znany na całym świecie wspinacz Alex Honnold, przedstawia obraz ludzi eksploracji. Jak mówi – w pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak wyprawa solo. Pierwsza część kampanii Never Stop Exploring odzwierciedlone są różnorodności styczniowej eksploracji. Zaczynając od czasu spędzonego z rodziną na stoku, po sesje treningowe, które pozwalają jeszcze bardziej poświęcić się odrywaniu w przyszłości. Od wyjść na skitury o wschodzie słońca, po bieganie po szlaku podczas malowniczego zachodu.

TRAINING

Kolekcja Training zapewni ciepło w górskim terenie i niezbędne wsparcie, gdy tylko będzie potrzebne. Każdy element został zaprojektowany tak, aby zagwarantować komfort na najwyższym poziomie, w każdych warunkach. Wszystko, co może przydać się podczas treningu, znalazło się w jednej, uniwersalnej kolekcji.

(fot. The North Face)

ALL MOUNTAIN

Ubrania i akcesoria z kolekcji All Mountain są przystosowane do każdych warunków, jakie mogą zaskoczyć nas w ośrodku narciarskim. Zostały wykonane w taki sposób, aby zapewnić ciepło podczas jazdy na wyciągu i komfort podczas zjazdów, dzięki technologiom gwarantującym ochronę przed warunkami atmosferycznymi i wilgocią, która pozwoli w pełni wykorzystać każdą minutę na stoku.

(fot. The North Face)

SKITOUR

Podczas każdego wyjścia na skitury – od pierwszego podejścia, do ostatnich chwil zjazdu – komfort i ochronę zapewni specjalny system warstw, który łączy najbardziej zaawansowane zimowe technologie. Dzięki temu będzie można dłużej cieszyć się ciepłem, suchością i swobodą ruchów.

Zwycięzca „kategorii innowacji” na ISPO Awards, kurtka Dawn Turn 50/50, została opisana jako „idealny towarzysz intensywnych aktywności aerobowych w zimnym i wilgotnym środowisku, który pomaga skutecznie zarządzać ciepłem i wilgocią”.

Każda technologia jest starannie dobrana pod kątem wydajności, ochrony i komfortu. Zapewnia to ciepło podczas odpoczynku lub zjazdu, a także komfort termiczny podczas intensywnych podejść na nartach w ekstremalnych warunkach alpejskich, umożliwiając ucieczkę ciepła i wilgoci w celu lepszej regulacji temperatury i swobody ruchów.

(fot. The North Face)

TRAIL RUN

Trudy zimowego biegania zostają wynagrodzone na wiosnę, gdy niskie temperatury i zła pogoda ustępują miejsca dłuższym dniom i nowym początkom. Jednak zanim to się stanie, miłośnicy tej aktywności potrzebują zapału, determinacji i odpowiedniego stroju, na którym mogą polegać. Trail Run zapewnia maksymalną wydajność i ochronę przy minimalnej wadze i doskonałej pakowności. W kolekcji znalazły się produkty do biegania trailowego wykonane z najwyższej jakości materiałów i przetestowane na najtrudniejszych szlakach świata. Komfort, widoczność z daleka i uczucie suchości dzięki doskonałej oddychalności. Oto przepis na jeden z tych biegów, podczas których można zapomnieć o tym, co mamy na sobie i skupić się tylko na ruchu.

(fot. The North Face)

Wszystkie kolekcje są już dostępne na www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Aby być na bieżąco z nadchodzącymi premierami, obserwuj @thenorthface na Instagramie i na Facebooku.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0