HomeNowości z rynku

Poszukiwani bohaterowie – aplikuj od 1 lutego i dołącz do zespołu Dynafit Trailhero

Gotowi na pełen biegowych emocji letni sezon 2023? Jeśli tak, to pora podjąć wyzwanie – od 1 lutego marka DYNAFIT, specjalizująca się w górskich sportach wytrzymałościowych, ponownie rusza z naborem pasjonatów i pasjonatek biegania, którzy chcieliby dołączyć do programu DYNAFIT Trailhero. Na zwycięzców czeka sezon pełen ekscytujących zawodów i projektów, wspaniała społeczność zapalonych sportowców, a także wyjątkowa możliwość wglądu w działania marki DYNAFIT.

Członkowie Trailhero Team zostaną wyposażeni w funkcjonalny, zapewniający wysoką efektywność sprzęt, aby na górskich trasach mogli dać z siebie jeszcze więcej. Ponadto uczestników programu wspomagać będą eksperci i sportowcy z firmowego teamu, gotowi dzielić się doświadczeniem i wiedzą. W zamian osoby wybrane do DYNAFIT Trailhero muszą inspirować innych do treningu w górach, dzieląc się swoimi przeżyciami i pasją.

Od 1 lutego rozpoczyna się nabór do programu DYNAFIT Trailhero 2023. Udział wziąć mogą sportowcy-amatorzy w wieku powyżej 18 lat, bez podpisanych umów sponsorskich, z krajów takich jak: Belgia, Niemicy, Francja, Włochy, Kanada, Holandia, Norwegia, Austria, Polska, Szwajcaria, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Czechy, Węgry i USA.

Program DYNAFIT Trailhero 2023 (fot. Dynafit)

Zwycięzcy programu Trailhero wyłonieni zostaną do połowy kwietnia, aby na rok stać się częścią zespołu DYNAFIT. W tym okresie na uczestników czekają ciekawe wyzwania, pakiety startowe w zawodach, eventy biegowe, sesje zdjęciowe, a także różne, w zależności od kraju, korzyści i specjalne oferty. W zamian członkowie zespołu Trailhero dzielić się będą, za pośrednictwem mediów społecznościowych, informacjami na temat swoich treningów, przeżytych przygód i używanego sprzętu.

„W ostatnich latach wokół trail runningu skupiła się prężna i pełna pasji społeczność. Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem lub chcą się doskonalić, wyróżniający się aktywnością sportowcy-amatorzy są ważnym punktem odniesienia oraz źródłem motywacji i inspiracji” – mówi Alexander Nehls, Międzynarodowy Dyrektor ds. Marketingu marki DYNAFIT. „Mają oni bezpośredni kontakt ze społecznością, odpowiednią wiedzę na temat wyzwań, jakie stawia ten sport i zwykle łączą ich silne więzi z lokalnymi biegaczami. Dlatego właśnie takie osoby chcemy wspierać programem DYNAFIT Trailhero, przyczyniając się tym samym do dalszego rozwoju biegów w terenie. W 2023 roku liczymy na wiele interesujących aplikacji, pozwalających stworzyć różnorodny zespół barwnych osobowości, który latem wyruszy na górskie szlaki pod hasłem #Speedup”.

Sukces programu dowodzi, że założenia pomysłu są strzałem w dziesiątkę. W 2017 roku specjalizująca się w sportach górskich marka DYNAFIT postanowiła rozpocząć poszukiwania biegaczy do zespołu Trailhero. W międzyczasie program ugruntował swoją pozycję na arenie międzynarodowej, a jego rosnąca popularność sprawiła, że na sezon 2022 nadesłano około 1000 zgłoszeń. Imponujące osiągnięcia Rosanny Buchauer (32 l.) udowadniają, że DYNAFIT Trailhero może okazać się idealną trampoliną do dalszego rozwoju sportowego. W 2017 roku Buchauer, jako członkini zespołu Trailhero, położyła podwaliny pod swoją karierę na międzynarodowej scenie zawodów biegowych. Dziś należy do teamu sportowców marki DYNAFIT i uważana jest za jedną z najlepszych biegaczek górskich w Niemczech, co potwierdziła zajmując piąte miejsce zarówno na Trailowych Mistrzostwach Świata w Tajlandii, jak i na trasie CCC legendarnego Ultra-Trail du Mont Blanc (UTMB) w 2022 roku.

Zostań Trailhero – jak zgłosić się do programu

Biegacze i biegaczki zainteresowani/e uczestnictwem w programie mogą zgłaszać się od 1 lutego do 31 marca 2023 roku. Aplikacje przyjmowane są online na stronie dynafit.com/trailheroes. Osoby będące w przeszłości członkami zespołu DYNAFIT Trailhero mogą ponownie ubiegać się o przyjęcie do programu. Zgłoszenie powinno zawierać:

  • podstawowe dane osobowe
  • krótki, inspirujący list motywacyjny
  • informacje o kontach w mediach społecznościowych, w tym w Stravie
  • zdjęcia – profilowe i biegowe
  • informacje o obowiązujących umowach sponsorskich (w przypadku ich posiadania)
  • opis indywidualnych projektów biegowych, zestawienie wyników z zawodów, sukcesów sportowych itp.

Więcej informacji na stronie: dynafit.com/trailheroes.

Informacja prasowa Dynafit

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0