HomeRynek outdoor

NAMASTE zostaje polskim dystrybutorem grupy Fixe Climbing

Poznańska firma NAMASTE to wieloletni dystrybutor sprzętu wspinaczkowego w Polsce, który posiada w swojej ofercie sprzęt takich marek jak CAMP, Rock Empire, Totem Cams, Grand Trunk, Klymit, Plum i E9. Od marca 2023 do tego bogatego portfolio dołączą marki hiszpańskiej grupy Fixe – Fixe Climbing i Alien Cams.

Fixe Climbing to firma założona w 1983 roku w pobliżu Barcelony, która jest obecnie jednym ze światowych liderów w kilku segmentach sprzętu wspinaczkowego. W 2011 roku Fixe wchłonęła markę Faders i Alien Cams, a rok później do grupy dołączył znany producent lin wspinaczkowych – firma Roca.

Kotwy i stanowiska sygnowane logo Fixe Climbing wspinacze mogą spotkać na drogach we wszystkich zakątkach świata, a charakterystyczna wielokolorowa lina Rainbow od lat pojawia się na pięknych zdjęciach z egzotycznych wyjazdów wspinaczkowych.

Charakterystyczna wielokolorowa lina Rainbow od Fixe (fot arch. Fixe)

Za zaangażowanie i pracę należą się podziękowania wieloletniemu dystrybutorowi Fixe Climbing w Polsce, firmie Sudetica Verticalia, która kończy działalność w tym zakresie, ale pozostaje na rynku przewodników wspinaczkowych.

Informacja prasowa Namaste

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0