HomeNowości z rynku

Skarpety Darn Tough w dystrybucji firmy Bakosport

Firma Bakosport została oficjalnym dystrybutorem amerykańskiej marki Darn Tough, producenta skarpet od ponad czterdziestu lat.

Ostre zimy i wilgotne lata nauczyły projektantów tego producenta, że nie należy tworzyć wszystkich skarpet jednakowo. Dlatego Darn Tough specjalizuje się w produkcji skarpet nie tylko uwzględniających dany klimat, ale również głęboko wyspecjalizowanych dla różnych dziedzin sportu.

fot. darntough.com

Doświadczenie, niezwykle wysoka jakość przędzy oraz miejsce produkcji (USA) dają gwarancję udanego produktu, dlatego skarpety Darn Tugh objęte są dożywotnią gwarancją.

fot. darntough.com

Jako producent Darn Tough Vermont to również wyjątkowa firma. W dobie outsourcingu i korporacyjnych przejęć, nadal pozostaje rodzinna firmą, prowadzoną nieprzerwanie od 1978 roku w Vermont.W produkcji skarpet nie uznaje kompromisów i tanich rozwiązań – jej serie skarpet do turystyki, biegania i rowerów, narciarstwa oraz miejska, wykonywane są w najwyższą starannością, w głównej mierze oparte są na wykorzystywaniu wełny merynosów. Dlaczego wełna? Po pierwsze jej jakość, pozyskiwana jest z najlepszych stad hodowanych w Australii i Nowej Zelandii, po drugie właściwości, po trzecie ekologia.

fot. darntough.com

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0