HomeKonferencje

European Outdoor Summit, Berlin 2023 – SAVE THE DATE

European Outdoor Group (EOG) z przyjemnością potwierdza, że tegoroczny European Outdoor Summit (EOS) odbędzie się w dniach 28-29 września w Berlinie.

EOS 2022 w Annecy (fot. EOS / EOG)

Po zeszłorocznym sukcesie EOS w Annecy, gdzie gościło ponad 300 liderów branży outdoorowej, organizatorzy z ogromną radością ogłaszają tegoroczną, berlińską edycję EOS, która odbędzie się we współpracy z BSI, Federalnym Stowarzyszeniem Niemieckiego Przemysłu Sportowego.

Motywem przewodnim tegorocznego szczytu będzie hasło „Nowa era – biznes i coś więcej”. Wkroczyliśmy w zupełnie nową epokę i zmieniły się także sposoby mierzenia sukcesu, wspierania dobrych celów, definiowania postępu, śledzenia kluczowych wskaźników efektywności czy nawiązywania kontaktów ze społecznościami. Ta zmiana paradygmatu zmusza nas do ponownego przemyślenia naszych modeli biznesowych, w których współpraca i zrównoważony rozwój są filarami skutecznych i odnoszących sukcesy firm i branż.

EOS 2023 będzie gościł w Festaal Kreuzberg, (fot. arch. Festaal Kreuzberg)

EOS 2023 odbędzie się w Festaal Kreuzberg, eklektycznym centrum imprezowo-koncertowym, położonym w dzielnicy Treptow-Köpenick, największej i najbardziej zielonej dzielnicy Berlina. Dzięki dobrym połączeniom – kolejowym, autobusowym oraz metru – miejsce to dzieli od centrum Berlina niecałe 20 minut jazdy. Usytuowany nad brzegiem Sprewy obiekt sąsiaduje z mieszczącą się za rzeką East Side Gallery Memorial, stałą galerią eksponowaną na najdłuższym zachowanym odcinku muru berlińskiego.

Tegoroczny EOS będzie stanowić część Tygodnia Sportu – cyklu konferencji, które rozpoczynają się we wtorek 26 września od Sporthandleskongress by SAZ, następnie w środę 27 września odbędzie się BSI Assembly, a kulminacją tych wydarzeń będzie European Outdoor Summit (EOS).

Szczyt jest adresowany do kadry kierowniczej wyższego szczebla i decydentów, jednak ze względu na sukces zeszłorocznej imprezy, w której wzięli udział inni dyrektorzy wyższego szczebla, zajmujący się na przykład CSR, zrównoważonym rozwojem czy marketingiem, organizatorzy chcą promować treści zwiększające zakres tematyczny wydarzenia, utrzymując jednocześnie zaproszenie tylko dla decydentów z branży outdoor.

Dlatego też dostępny będzie pakiet dwóch biletów, dzięki któremu można zaoszczędzić 150 euro (*na zgłoszeniu muszą być wskazane dwie osoby na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla). Ceny nie zawierają podatku VAT.

  • Bilet Early Bird EOG/BSI dla członków 650 euro
    *Pakiet Early Bird EOG/OSV dla członków 1150 euro
  • Bilet Early Bird dla osób niebędących członkami 750 euro
    *Pakiet Early Bird dla osób niebędących członkami 1350 euro

Więcej informacji na europeanoutdoorsummit.com.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0