HomeRynek outdoorNowości z rynku

Raven Sport wyłącznym dystrybutorem produktów marek KATADYN GROUP

Krakowska firma Raven Sport znana jest na rynku jako przedstawiciel wielu uznanych światowych brandów, takich jak HOKA, AKU, Marmot czy Coros. Od września pokaźne portfolio Ravena rozszerza się o kolejne produkty z grupy KATADYN GROUP. Jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski firma już wcześniej miała swojej ofercie sprzęt turystyczny (Optimus) oraz żywność liofilizowaną (Trek’n Eat). Od września bieżącego roku Raven Sport oferuje teraz także wysokiej jakości szwajcarskie systemy do uzdatniania wody (Katadyn).

Katadyn

Dostęp do czystej wody pitnej to wyzwanie, przed którym stają podróżnicy i eksploratorzy, żeglarze, survivalowcy oraz turyści wybierający się na trekking w góry. Zaufanie do produktu, który pozwoli pić wodę prosto ze zbiornika, to podstawa, o czym wiedzą szwajcarscy inżynierowie z firmy Katadyn. „Making water drinking water” – oto misja marki, która od blisko 100 lat produkuje przenośne systemy do uzdatniania wody. W jej ofercie znajdują się przenośne filtry do wody, odsalarki oraz środki dezynfekcyjne. Zastosowanie produktów jest szerokie, wykorzystuje się je zarówno w turystyce, w żegludze, jak i w działaniach humanitarnych i ratunkowych.

Katadyn Hiker Pro (fot. Katadyn)

Dzięki wieloletniej tradycji, wysokim standardom jakości i łatwym w użyciu rozwiązaniom Katadyn cieszy się szacunkiem i wybierany jest przez najbardziej wymagających użytkowników. Oprócz butelek i pojemników z filtrami, firma oferuje też tabletki (Micropur) oraz oczyszczacze wykorzystujące technologię UV (Steripen). Z kolei zaawansowane urządzenia z serii Spectra Watermakers pozwalają na efektywny energetycznie proces odsalania wody na statkach i innych jednostkach pływających.

Katadyn Vario Filter (fot. Katadyn)

Optimus

Optimus to szwedzka firma produkująca wysokiej jakości akcesoria turystyczne, które można łatwo spakować do plecaka. Wśród produktów marki znajdują się palniki, kuchenki, naczynia i kartusze. Sprzęt wykorzystywany jest zarówno przez amatorów górskich wycieczek, jak i uczestników ekstremalnych wypraw. Liczy się lekkość, funkcjonalność i innowacja – aby je osiągnąć, producent stawia na wytrzymałe materiały i dobrze przemyślane patenty. Dzięki temu sprzęt turystyczny Optimus od lat cieszy się doskonałą opinią na rynku.

Jeden z produktów Trek’n Eat (fot. Trek’n Eat )

Trek’n Eat

Odżywianie podczas wyprawy to podstawa – wiedzą o tym specjaliści od pożywnych posiłków marki Trek’n Eat. Niemiecka firma słynie z pysznej i łatwej w przygotowaniu żywności liofilizowanej. Lekkie, zdrowe i bogate w wartości odżywcze dania zamknięte są w szczelne opakowania, a do przygotowania posiłku wystarczy gorąca woda. Liofilizaty Trek’n Eat są wolne od konserwantów, sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku, przez co wybierają je ci, dla których wygoda jest równie ważna, co zdrowy tryb życia. Saszetki ze smacznym jedzeniem to nieodłączni towarzysze wyjść w góry, biwaków w lesie i wodnych przygód.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt z Mateuszem Grabowskim, Brand Managerem Katadyn Group w Raven Sport sp.z o.o. pod mailem: mateusz@ravenco.eu.

Informacja prasowa Raven

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0