HomeNowości z rynku

KEEN się nie zatrzymuje i ulepsza model wspierający aktywne chodzenie

WK400, but stworzony przez markę KEEN, by wspierać wędrówki oraz nadawać naturalnego pędu dla każdego kroku, w sezonie jesienno-zimowym zyskuje aż dwie nowe odsłony.

Solve by walking to hasło przewodnie kampanii, które podkreśla wartości płynące z ruchu, nawet tak niepozornego jak spacer (fot. Keen)

Solve by walking to hasło przewodnie kampanii, które podkreśla wartości płynące z ruchu, nawet tak niepozornego jak spacer. W każdej osobie wyzwalają coś innego – chociażby niwelują stres, tworzą przestrzeń na przemyślenia, czy są sposobem wyzwolenia endorfin związanych z aktywnością. Podczas gdy użytkownik realizuje swoje cele – obuwie samoistnie wspiera jego chód, nadając mu tempa.

WK400 jest butem zaprojektowanym specjalnie do aktywnego chodzenia. Daje idealną równowagę pomiędzy zaawansowaną technologią podeszwy, jej geometrią i wysoką amortyzacją. Po założeniu daje odczucie przyjemnego toczenia się oraz pędu do przodu, dzięki którym chodzenie staje się bardziej efektywne, komfortowe i przyjemniejsze.

Nowy but od Keen – WK400 (fot. Keen)

Tej jesieni firma KEEN usprawnia kultowe WK400, by użytkownicy nie musieli się zatrzymywać, nawet gdy pogoda nie sprzyja lub zmienia się kierunek, do którego zmierzają. Do kolekcji WALKING, dołączyły udoskonalone wersje. Wodoodporna, zaopatrzona w oddychającą membranę KEEN.DRY, wyklucza pogodę jako powód rezygnacji z ruchu – warunki atmosferyczne nie stoją już na przeszkodzie do robienia kolejnych kroków. Skórzany odpowiednik pozwoli za to nosić ulubiony model na każdą okazję, dzięki uniwersalnemu, casualowemu designowi.

Propozycje od KEEN to neutralne kolory ziemi zestawione z intensywnymi, słonecznymi barwami i pastelowymi odcieniami. Każdy fan streetwearu w swojej szafie posiada przynajmniej jedną parę tak zwanych Dad Shoes, czyli zabudowanych sneakersów, sięgających kostki, na grubszej podeszwie. Nowoczesny design WK400 to odpowiedź na ten najmodniejszy trend ostatnich lat, z implementacją sportowych technologii.

Bycie w ciągłym ruchu wspiera pełen komplet autorskich technologii stosowanych przez markę. Zakrzywiona podeszwa KEEN.CURVE jest jednolicie zakrzywiona, by przenosić energię od pięty po palce i napędzać tym samym chód. Co ciekawe, sama jej faza testowa to 5 tysięcy kilometrów przebytych przez ekspertów!

Eco Anti-Odor niweluje nieprzyjemne zapachy, bez użycia pestycydów, asymetryczny system sznurowania zmniejsza punktowy nacisk, a pełną amortyzację zapewniają wkładka PU, podeszwa środkowa z pianki EVA oraz gumowa podeszwa zewnętrzna o zwiększonej przyczepności, inspirowana kultowymi rowerami szosowymi Gravel.

Modele KEEN WK400 w wersji damskiej i męskiej dostępne są na stronie keen.pl.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0