HomeImprezy outdoorTargi

21. Krakowski Festiwal Górski zaprasza na kiermasz – 2-3 grudnia

W grudniu 2023 roku odbędzie się Krakowski Festiwal Górski. Przed nami już 21. edycja tej unikatowej imprezy. Organizatorzy zapraszają w dniach 2-3 grudnia. Imprezę w tradycyjnym formacie – z publicznością – wzbogaci również edycja online. Przed nami wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w ICE Kraków. Nowoczesne przestrzenie centrum kongresowego to świetna okazja do zorganizowania kiermaszu outdoorowego, czego dowiodły poprzednie edycje.

Po raz kolejny partnerzy KFG będą mogli zaplanować swoje stoiska i punkty wystawiennicze w profesjonalnych przestrzeniach, które przypadły do gustu zarówno wystawcom, jak i odwiedzającym.

ICE Kraków (fot. ICE Kraków)

Kiermasz odbędzie się w dniach 2-3 grudnia (sobota-niedziela). Do dyspozycji wystawców będzie powierzchnia zlokalizowana na 3 poziomach foyer. Szczegółowe informacje oraz cennik otrzymacie Państwo kontaktując się z organizatorami – kiermasz@kfg.pl

Kiermasz podczas KFG 2022 w Centrum Kongresowym ICE Kraków (fot. Adam Kokot / KFG)

Kiermasz podczas KFG 2022 w Centrum Kongresowym ICE Kraków (fot. Adam Kokot / KFG)

Centrum Kongresowe ICE Kraków to biznesowa i kulturalna wizytówka miasta. Zlokalizowana w samym sercu Krakowa, pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń: od międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych, przez wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spektakle operowe, teatralne i baletowe, aż po spotkania o charakterze społecznym.

Informacja prasowa KFG

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0