HomeNowości z rynku

Rodzina zegarków Suunto Race się powiększa! Prezentujemy Suunto Race Amethyst, Suunto Race Midnight i Suunto Race Birch

Suunto Race od czasu swojej premiery pod koniec 2023 roku mocno namieszał w sektorze zegarków sportowych. Teraz zespół kontynuuje swoją historię sukcesu, wprowadzając trzy nowe opcje kolorystyczne. Nowe warianty Suunto Race mają te same zalety, co ich siostrzane modele Suunto Race Charcoal z tytanu i Suunto Race All Black ze stali nierdzewnej, zapewniając przy tym dodatkową różnorodność dla użytkowników, którzy szukają koloru.

Suunto Race będzie dostępny w 3 nowych kolorach: Amethyst, Midnight i Birch (fot. Suunto)

SUUNTO RACE

Zegarek SUUNTO RACE został stworzony do treningów i rywalizacji. Jest wyposażony w duży wyświetlacz AMOLED, szafirowe wykończenie, innowacyjne funkcje treningowe i szczegółowe mapy offline. Konstrukcja jest starannie wykonana i stworzona dla sportowców, którzy dążą do poprawy swoich wyników i lubią stawiać sobie poprzeczkę coraz wyżej. Swoje zastosowanie znajdzie w wielu dyscyplinach sportowych, treningach, wyścigach a także podczas czasu wolnego o aktywności sportowej.

Zegarek SUUNTO RACE został stworzony do treningów i rywalizacji (fot. Suunto)

Suunto Race miał swoją premierę 13 października 2023 roku, zaledwie nieco ponad trzy miesiące temu a użytkownicy Suunto Race z całego świata wygenerowali już zdumiewające liczby: przebiegli 830 000 kilometrów, przejechali na rowerze 353 000 kilometrów. Pokonali 36 milionów metrów i śledzili swoją aktywność przez łącznie 247 000 godzin.

Teraz Suunto Race będzie dostępny w 3 nowych kolorach: Amethyst, Midnight i Birch, co wprowadza dodatkowy akcent kolorystyczny do tej rodziny produktowej. Chociaż czarne i ciemne kolory są najpopularniejszymi opcjami przy wyborze zegarka, zespół odpowiedzialny za rozwój produktu zaobserwował rosnące zapotrzebowanie na różne paski i wzory zegarków, dzięki czemu będą jeszcze lepiej korespondowały z własnym stylem aby móc jeszcze lepiej wyrazić swój charakter.

Teraz Suunto Race będzie dostępny w 3 nowych kolorach: Amethyst, Midnight i Birch (fot. Suunto)

Kimi Schreiber, biegaczka:

Na co dzień wolę tradycyjne kolory. Ale kiedy uprawiam sport, lubię być bardziej krzykliwa, co daje mi jeszcze więcej motywacji do osiągnięcia założonych celów. Odrobina koloru na nadgarstku nie tylko budzi pragnienie wiosny, ale także motywuje do szybszych biegów.

Ponadto Suunto Race ma imponującą żywotność baterii: może wytrzymać do 40 godzin podczas treningu non-stop ze śledzeniem GPS i do 26 dni w trybie codziennym. Zarówno warianty ze stali nierdzewnej, jak i tytanu z rodziny Suunto Race są testowane zgodnie ze standardami Suunto a przy tym oraz standardami wojskowymi i wytrzymują warunki pogodowe od -20°C do +55°C. Zegarek jest wyposażony w wytrzymałe szafirowe szkiełko i jest wodoodporny do głębokości 100 metrów.

Stale ulepszamy oprogramowanie naszych produktów, dlatego wiosną 2024 r użytkownicy mogą spodziewać się nowych aktualizacji i ulepszeń oprogramowania dla Suunto Race.

Zegarki Suunto Race w nowych wariantach kolorystycznych będą dostępne od 25 stycznia 2024.

Suunto Race – najważniejsze cechy:

 • 1,43-calowy wyświetlacz AMOLED o wysokiej rozdzielczości
 • Cyfrowa korona do szybkiej i łatwej nawigacji po menu
 • Pomiar regeneracji HRV (zmienność rytmu serca)
 • Zaawansowane wskaźniki treningowe do śledzenia postępów i regeneracji
 • 95 trybów sportowych do wyboru + opcja tworzenia własnych trybów sportowych
 • Bezpłatne zewnętrzne mapy offline, dostępne z poziomu zegarka
 • Rewelacyjna dokładność dzięki dwuzakresowemu systemowi GNSS
 • Doskonała żywotność baterii: 40 godzin przy najlepszym śledzeniu GPS i 10 dni w trybie codziennym – pełne naładowanie w zaledwie 2 godziny.
 • Warianty wykonane z tytanu i stali nierdzewnej, z szafirowym szkiełkiem
 • Waga: 69 g dla wariantu tytanowego i 83 g dla wariantu ze stali nierdzewnej
 • Przetestowany zgodnie z najwyższym wojskowym standardem wytrzymałości (MIL-STD-810H) / od -20° C do +55° C
 • Wodoodporność do -100 m (10 ATM)
 • Aktualizacje i ulepszenia oprogramowania za pośrednictwem połączenia z aplikacją Suunto App
 • Kompatybilne akcesoria: silikonowa opaska na rękę Suunto 22 mm Athletic 5 / 4 kolory i pasek do pomiaru tętna Suunto Smart

SUUNTO SONIC

25 stycznia 2024 roku zostanie wprowadzona na rynek kolejna nowość od Suunto: Suunto Sonic. Nowe słuchawki sportowe z przewodnictwem kostnym. Suunto Sonic to młodsze rodzeństwo słuchawek Suunto Wing z technologią przewodnictwa kostnego, które zostały wprowadzone na rynek w październiku 2023 roku. Suunto Sonic to bardziej przystępny model słuchawek zapewniający maksymalną przyjemność z odbioru dźwięków.

Przy wadze 31 gramów, Suunto Sonic wykonany z tytanu i silikonu ma smukły wygląd, ze względu na brak świateł LED po bokach. Jest idealny do uprawiania sportów o wysokiej intensywności, a założenie kasku lub czapki na nie, nie stanowi żadnego problemu. Lekki deszcz lub pot nie mogą go uszkodzić zgodnie z certyfikatem IP55.

Więcej informacji: www.suunto.com

Informacja prasowa Suunto

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0