HomeNowości z rynku

Zimowa edycja Górskiego Horyzontownika: Sklep turystyczny Horyzont ogłasza konkurs na najciekawsze szlaki górskie w Polsce

Sklep turystyczny Horyzont informuje o rozpoczęciu pracy nad drugą edycją „Górskiego Horyzontownika”, tym razem pod lupę będą brane zimowe szlaki w Polsce. Czym będzie wyróżniał się ten ebook? Tak jak poprzednia edycja, będzie to zbiór najciekawszych i najbardziej urokliwych szlaków w polskich górach, jednak nie jednego autora, ale co najmniej 10 różnych niepowiązanych ze sobą autorów. Ten zabieg pozwala spojrzeć na polskie góry oczami szerokiego grona miłośników gór.

W ebooku znajdzie się także solidna dawka wiedzy, między innymi na temat bezpiecznego poruszania się po zimowych szlakach.

W ramach tej edycji, Horyzont organizuje konkurs, za sprawą którego wytypuje 10 najciekawszych szlaków górskich w Polsce. Autorzy zwycięskich opisów tras zostaną nagrodzeni latarkami czołowymi marki Black Diamond oraz zestawem horyzontowych gadżetów (chustą wielofunkcyjną oraz kompletem wlep), a ich prace trafią do zimowej edycji „Górskiego Horyzontownika”.

Termin składania zgłoszeń: 04.03.2024

Warunki udziału: Każdy uczestnik może zgłosić jedną trasę górską w Polsce, opatrzoną krótkim opisem i zdjęciami. Aby zgłosić swój ulubiony szlak, należy wypełnić formularz: https://www.e-horyzont.pl/horyzontownik-zimowy

Planowana data publikacji: jesień 2024 r.

Informacja prasowa Horyzont

O sklepie Horyzont i poprzedniej edycji Horyzontownika możecie przeczytać w wywiadzie Michałem Witoszyńskim:

Rok pełen wyzwań – rozmowa z Michałem Witoszyńskim ze sklepu Horyzont

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0