HomeRynek outdoor

Nowi eksperci Ceneria.pl

Ekspertami Ceneria.pl są podróżnicy, alpiniści, wspinacze, rowerzyści. Do grona teamu ekspertów serwisu dołączyli niedawno Michał Apollo i Marek Żołądek.

Ceneria.pl to porównywarka cen sprzętu outdoorowego. Korzystając z tego narzędzia internauci mogą dowiedzieć się, w jakich sklepach i za jaką kwotę mogą nabyć dany produkt. Intencją twórców projektu było jednak, by serwis był czymś więcej niż zwykłą porównywarką. Redaktorzy serwisu dbają więc o to, żeby na stronie znalazło się możliwie jak najwięcej informacji na temat sprzętu, jaki internauta planuje kupić (rzetelne informacje o produktach, zdjęcia image’owe, opinie użytkowników o danym produkcje, katalogi firmowe).

Ceneria.pl

Od początku istnienia serwisu funkcjonuje dział „Posłuchaj eksperta", gdzie internauci mogą znaleźć praktyczne porady dotyczące sprzętu, wyniki testów i uwagi na temat użytkowania produktów.

Eksperci Ceneria.pl to podróżnicy, alpiniści, wspinacze, rowerzyści. Realizując swoje pasje mają możliwość używania dziesiątek produktów oferowanych na rynku. Swoją wiedzą i doświadczeniem na ich temat dzielą się z nami.

Do grona ekspertów dołączyli niedawno Michał Apollo i Marek Żołądek.

  • Michał Apollo (ur. 1981)

Absolwent geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, członek Koła Naukowego Geografów, Klubu Wysokogórskiego Warszawa oraz Polskiego Towarzystwa Geograficznego. Organizator i uczestnik wyjazdów w różne rejony świata, wliczając Himalaje, Andy, góry Alaski, Afryki, Europy, Australii oraz Góry Skaliste. Zapalony podróżnik, pasjonat fotografii, autor licznych artykułów i prelekcji o tematyce popularno – naukowej. Na wyjazdach prócz wspinaczki zajmuje się badaniami z dziedziny glacjologii. Zdobywca dziewiczego szczytu Himalajach – Masala Peak 5650 m n.p.m., za który został nominowany do prestiżowej nagrody środowiska wspinaczkowego "Jedynka".

Michał ApolloMichał Apollo

  • Marek Żołądek (ur. 1982)

Absolwent geografii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, członek Klubu Wysokogórskiego Warszawa, Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz Koła Naukowego Geografów. Uczestnik oraz współorganizator wypraw wspinaczkowo-naukowych na 6 kontynentach m.in. w Himalaje, Andy, góry Alaski, Afryki, Europy, Góry Skaliste, Ziemię Ognistą oraz Australię. Zajmuje się profesjonalnie wspinaczką wysokogórską. Zdobywca dziewiczego szczytu w Himalajach – Masala Peak 5650 m n.p.m., za który został nominowany do prestiżowej nagrody środowiska wspinaczkowego "Jedynka". Inne pasje to rower oraz snowboard. Autor licznych prelekcji oraz artykułów o tematyce podróżniczo-górskiej.

Marek ŻołądekMarek Żołądek

Pozostali członkowie teamu: Ola Taistra, Aleksandra Dzik, Maciek Ciesielski, członkowie zespołu adventure racing „Ostatni Tabor".

Kamila Gruszka

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0