HomeNowości z rynku

AlpineActive Salewy – kolekcja odzieży jesień/zima 2009/2010

Wypad z przyjaciółmi na toury, rodzinna wycieczka, czy sanki w okolicy domu. Istnieje wiele sposobów na korzystanie z zimy. A to oznacza, że ubrania, które wkładamy muszą być wielofunkcyjne. Z nową koncepcją 2 w 1 udowadniamy, że miłośnicy sportów zimowych mają teraz duży wybór odzieży bez kompromisów w cenie i stylu.

Salewa, logo duże

Wczoraj: wędrówka na rakietach przy -12° C, dziś: -3° C, mgła nad zamarzniętym jeziorem, jutro prawdopodobnie odwilż – a w planie mamy wycieczkę na nartach. Warunki zimowe ciągle się zmieniają. Nie jest to problem dla ambitnych miłośników zimy: z kolekcją SALEWA jesteś wyposażony kompleksowo! Masz szeroki wybór spośród 45 modeli części górnej odzieży i 9 modeli spodni, natomiast panie do dyspozycji mają 43 modele części górnej i również 9 modeli spodni. Kolekcja Alpine Active zadowoli każdy gust i rodzaj aktywności!

Ciepła i przytulna bielizna, funkcjonalne kurtki nieprzemakalne oraz softshell’owe, odzież z wełny i Primaloft dla zapewnienia maksymalnej ciepłoty. Kurtki typu hardshell oraz spodnie – funkcjonalne, dopasowane kroje. Wszystko to dla każdego, kto chce iść zimą na spacer, trekking, wycieczkę narciarską. I wszystko w zasięgu kolekcji AlpineActive!

Entuzjaści sportów zimowych mają do wyboru nowe kurtki systemu 2 w 1. Koncepcja ta umożliwia połączenie trzech różnych produktów – polaru, primaloftu, kurtki – w jedną, współpracującą ze sobą całość. Wszystkie istotne szczegóły, które mogą mieć znaczenie przy tego typu rozwiązaniach zostały przemyślane – długość zamków, szerokość mankietów, styl.

Oczywiście cała paleta kolorów, spośród których można wybierać poszczególne elementy odzieży, jest tak zaprojektowana, aby wszystkie jej elementy łączyły się i współgrały ze sobą.

AlpineActive – Kolekcja damska:

  • Velan PTX W Jacket

Salewa, kurtka Velan PTX WSalewa, kurtka Velan PTX W

Zwiedzanie, sport i rozrywka – to kurtka Velant. Wykonana została z wodoodpornego Powertex 7000. Posiada regulowany kaptur, mankiety oraz dwie pakowne kieszenie z przodu. Istnieje możliwość dopięcia ocieplenia – wszyty drugi zamek. Odpinany kaptur. Cena: 499 zł.

  • Flocke Loft W Jacket

Salewa, kurtka Flocke Loft WSalewa, polar Flocke Loft W

Najcieplejszy polar w kolekcji AlpineActive. Wykonany z wysokiej jakości materiału SOFT LOFT. Gwarantuje bardzo dobrą izolację cieplną. Zastosowano także wstawki z softshell’a dla zwiększenia komfortu podczas noszenia. Cena: 39 zł.

AlpineActive – kolekcja męska:

  • Miage PTX stretch M Jacket

Salewa, kurtka Miage PTX stretch MSalewa, kurtka Miage PTX stretch M

Funkcjonalna kurtka wykonana z materiału Powertex 7000, idealna do działalności górskiej. Aby zwiększyć wygodę użytkowania zastosowano wstawki z elastycznego stretchu. Ramiona zostały wyprofilowane w taki sposób, aby nie krępowały ruchów. Kurtka posiada regulowany kaptur, odpinany fartuch śnieżny, regulowane mankiety oraz wentylację pod pachami. Współpracuje z systemem 2w1. Cena:749 zł.

  • Combin Hybrid SFS M Inner Jacket

Salewa, kurtka softshellowa Combin Hybrid SFS MSalewa, kurtka softshellowa Combin Hybrid SFS M

Lekka, funkcjonalna kurtka softshell Lite Knit (tkanina wprowadzona przez SALEWA), w połączeniu z Softshell Active. Kurtkę można stosować w parze ze wszystkimi kurtkami zewnętrznymi z kolekcji Alpine Active. Cena 399 zł.

źródło: SALEWA POLSKA

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0