HomeNowości z rynku

Timex Expedition WS4 oficjalnym zegarkiem Timex Rajdu 360 Stopni

Innowacyjny Timex Expedition WS4 na wyprawy został oficjalnym zegarkiem Timex Rajdu 360 Stopni. Najbliższe zimowe zawody odbędą się już w ten weekend (5-7 lutego) w Olsztynku. Zwycięski team otrzyma w nagrodę zegarki z kolekcji Timex Expedition WS4.

Timex, Rajd 360 Stopni, logo

Zegarek wyposażony jest w niezbędne na trasie funkcje – cyfrowy kompas, wysokościomierz, barometr i termometr. WS4 spełni oczekiwania każdego poszukiwacza przygód i miłośnika adrenaliny.

Oficjalny zegarek Timex Rajdu 360 Stopni ma panoramiczny wyświetlacz, który – oprócz czasu – pokazuje cztery kluczowe dla wyprawy parametry: położenie geograficzne, wysokość n.p.m., ciśnienie atmosferyczne i temperaturę, więc idealnie wpisuje się w klimat rajdowych zmagań. Rywalizacja podzielona jest na etapy: rowerowe, piesze, bieg na orientację, łyżwiarski i biegówkowy. Zegarek pomaga w nawigacji w dowolnym terenie i w każdych warunkach, a ponadto przewiduje pogodę, zapowiadając zbliżające się burze albo przejaśnienia. Sprawdzi się więc jako towarzysz Timex Rajdu 360 Stopni.

Timex, zegarek Expedition WS4

Timex Expedition WS4 to zegarek dla osób lubiących dreszczyk emocji i niezapomniane wrażenia. Wysokiej klasy technologia oraz oryginalna stylistyka zegarka harmonizują z ideą Timex Rajdu 360 Stopni – mówi Anna Borg, dyrektor zarządzający Timex Group Polska.

Przy wykonywaniu zadań wysokościowo-wspinaczkowych nieodzowny będzie wysokościomierz, który na wykresie pokazuje wzniesienia i spadki terenu, pozwala śledzić wysokość n.p.m. w zakresie od -399 do 8 997 metrów. Inne pożyteczne funkcje tj. ustawienie docelowej wysokości oraz alarm wysokości pomagają przygotowywać cele wspinaczki i ostrzegają o przekroczeniu zakładanej granicy.

Kolejny atut WS4 do wykorzystania podczas wspinaczki to barometr, który wskazuje ciśnienie na aktualnej wysokości oraz ciśnienie na poziomie morza. Zmiany ciśnienia pokazane są w formie graficznej. Kompas można kalibrować, co gwarantuje dokładne wskazania, niezależnie od położenia geograficznego.

Oprawa zegarka zbudowana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a obudowa waży niewiele. Model WS4 łączy więc w sobie lekkość i wytrzymałość, co jest zaletą podczas rywalizacji na każdym etapie Timex Rajdu 360 Stopni. Z WS4 na nadgarstku można bez obaw pokonywać trasę w deszczu i śniegu czy przeprawiać się przez rzekę – model jest wodoodporny w klasie do 50 metrów. Wygodny, gumowy pasek również jest odporny na wilgoć.

WS4 wyróżnia nie tylko wielofunkcyjność, ale także charakterystyczny styl i oryginalne wzornictwo. Dostępne są cztery modele z kolekcji WS4, w kolorach pomarańczowym, niebieskim, żółtym oraz czarnym. Zegarki mają wymienne baterie. Cena każdego z modeli wynosi 699 PLN (ceny według www.timex.pl). Zegarki dostępne są w punktach sprzedaży Timex w całej Polsce oraz w sklepie internetowym www.timex.pl.

Szczegółowe informacje nt. Timex Rajdu 360 Stopni dostępne są na stronie www.team360.pl. Zapraszamy do odwiedzin!

Justyna Kozińska
Omega Communication

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0