HomeRynek outdoor

Przedłużony termin przedzamówień Fjallraven

22 marca br. zarząd Fenix Outdoor podjął decyzję o przedłużeniu terminu zbierania przedzamówień na polskim rynku. Nowy termin graniczny na przedzamówienia z kolekcji Jesień/Zima 2010 to 20.04.2010.

W związku z tym firma HBMM, dystrybutor marki Fjallraven w Polsce, serdeczenie zaprasza sklepy zainteresowane nawiązaniem współpracy do obejrzenia kolekcji. Można to zrobić na 3 sposoby. Najprościej przyjechać do naszej wzorcowni w Poznaniu. W przypadku kontraktacji zwracamy koszty podróży.

Fjallraven, logo

Możemy również dojechać z częścią kolekcji pod wskazany adres – prezentacja na miejscu w sklepie. Kolekcję Fjallraven będzie można również obejrzeć podczas targów Hubertus Expo, które odbędą się w terminie 15-18.04.2010 w Warszawie.

Dla wszystkich zainteresowanych ważną informacją będzie dostęp do bieżącej kolekcji wiosna/lato 2010. Na życzenie prześlemy katalog i aktualne stany magazynowe. Dobrą wiadomością będzie z pewnością to, że nie ma ustalonej minimalnej kwoty przedzamówienia i zamówienia bieżącego, co powoduje istotne ograniczenie ryzyka na początku naszej współpracy.

Fjallraven to 50 lat doświadczenia na rynkach całego świata, bezkompromisowa jakość i dbałość o szczegóły sprawiły, że marka stała się najważniejszym reprezentantem outdooru w klasycznym wydaniu.

Fjallraven, wizerunkowe

Zainteresowane sklepy prosimy o kontakt: Jakub Rymowicz j.rymowicz@hbmm.pl, tel. 516 019 888.

Kuba Rymowicz
HBMM

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0