HomeImprezy outdoor

Bieg Gringo Trail Running, Gdynia

Zapraszamy na 10km bieg w Gdyni, Gringo Trail Running – kolejną edycję cyklu Salomon Trail Running. Areną zmagań amatorów biegania w terenie będą morenowe wzgórza otaczające Gdynię – miasto, gdzie nowoczesne centrum jest na wyciagnięcie ręki od terenów wprost idealnych dla uprawiania sportów outdoorowych – w tym biegów trailowych.

Na uczestników czeka 10 km urozmaiconej, malowniczej trasy poprowadzonej w pięknych, pagórkowatych lasach gdyńskich. Wyniki z tej trasy liczą się do ogólnej klasyfikacji cyklu.
Dodatkowo, dla tych, którzy są nastawieni bardziej rekreacyjnie i chcą potraktować bieg jako okazję do wypoczynku na łonie przyrody przewidujemy krótszą trasę (3,7 km) o umiarkowanej trudności.

Salomon Trail Running 2009 – Gringo Trail RunningSalomon Trail Running 2009 – Gringo Trail Running

Podstawowe informacje:

Start biegu: niedziela, 9 maja, godz. 10.00.

Baza zawodów: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Wolności 22b, Gdynia

Szczegóły organizacyjne będą podawane na bieżąco na stronie: www.gringo.pl.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – dla pierwszych trójek w kat. M i K nagrody rzeczowe w formie bonów o łącznej wartości m.in. 3000 zł, losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich startujących (m.in. monitor pracy serca firmy Suunto).

Wpisowe 15 zł płatne przed startem przy rejestracji, dla osób, które zarejestrują się wcześniej mailowo i dokonają wpłaty na konto – 10 zł.

Zapraszamy szczególnie gorąco reprezentacje szkół, uczelni czy klubów – przewidziane zniżki we wpisowym.

Zapraszamy do Gdyni !

Kontakt:

Adam Augustyniak
502 060 080
adam@gringo.pl

Strona cyklu Salomon Trail Running z pełnym rankingiem i galerią zdjęć www.trailrunning.pl.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0