HomeRynek outdoor

Edyta Ropek w Five Ten Team

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zawodniczka Alpinus Azoty Tarnów Team, dołączyła do grona najlepszych wspinaczy na świecie, wspieranych przez markę Five Ten – producenta obuwia wspinaczkowego i outdoorowego.

Edyta Ropek, (Alpinus Azoty Tarnów Team, Five Ten Team), fot. Adam KlimekEdyta Ropek, (Alpinus Azoty Tarnów Team, Five Ten Team), fot. Adam Klimek

Dzięki nowemu dystrybutorowi marki w Polsce, firmie MJ Sport z Poznania, w kwietniu tego roku tarnowianka podpisała umowę sponsorską z Five Ten Europe, który jest przedstawicielem marki na naszym kontynencie.

W międzynarodowym Five Ten Team znajdują się takie sławy wspinaczkowego świata jak Dave Graham, Steph Davis, Alex Puccio czy Dean Potter. W tym roku do tego grona dołączyły dwie wspinaczki z Polski: Edyta Ropek i Kinga Ociepka. Zobacz pełen skład Five Ten Team.

Cieszę się z podpisanej umowy, od zawsze wspinam się w butach Five Ten i polecam je każdemu wspinaczowi. Mój ulubiony model buta to Anasazi VCS, w nich właśnie startuję i uzyskuje dobre wyniki na zawodach – mówi Edyta.

Five Ten stworzył portal społecznościowy, na którym członkowie Teamu dzielą się z użytkownikami strony informacjami i relacjami z swojej aktywności sportowej. Na profilu Edyty możliwe jest śledzenie wydarzeń związanych z jej startami w zawodach wspinaczkowych.

Arkadiusz Kamiński (Edyta Ropek Info)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0