HomeImprezy outdoor

Druga edycja MultiSport Challenge

W ostatni weekend wakacji, 27-29 sierpnia, zapraszamy na drugą edycję prostych nawigacyjnie zawodów Multi-Sport Challenge. Tak jak w ubiegłym roku bazą rajdu będzie Schronisko Pasterka w Górach Stołowych, a limit czasu wyniesie 12 godzin.

Multi-Sport Challenge, logo

Zawody MultiSport Challenge to klasyczny, krótki AR o łatwej nawigacji, który ma zachęcić do startu także sportowców z innych dyscyplin wytrzymałościowych (spodziewamy się biegaczy górskich i triathlonistów) oraz początkujących zawodników adventure racing.

Przygotowujemy trasę długości około 80 km dla zespołów dwuosobowych, z oddzielną klasyfikacją w kategorii Mix (przynajmniej jedna kobieta) i Men (dwóch mężczyzn). Całość podzielona będzie na kilka etapów: bieg, rower górski, pływanie i rolki (dla nie lubiących tej dyscypliny: będzie można ten etap zastąpić). Cała trasa poprowadzona będzie po szlakach turystycznych, ale na pewno nie zabraknie adrenaliny! Widowiskowym elementem będą zadania linowe nad urwiskiem Szczelińca Wielkiego oraz przejście skalnego labiryntu. Więcej szczegółów już niebawem.

Termin: 27-29 sierpnia 2010 r.
Baza zawodów: Schronisko Pasterka, PN Gór Stołowych
Organizator: BTA Kompas, Eksploris, UMiG Radków.

Więcej informacji: na stronie internetowej www.multisportchallenge.pl lub pod tel. 602 100 624 (Piotr Hercog) i 604 522 526 (Maciej Sokołowski).

Monika Strojny

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0