HomeRynek outdoor

Sportowe bestsellery 2010

Coraz więcej Polaków uprawia sport. Wraz z ich liczbą rośnie rynek akcesoriów treningowych, w tym zegarków.

Polacy pokochali sport. Świadczy o tym chociażby tłumny udział w biegach ulicznych – ich liczba w ciągu ostatnich czterech lat wzrosła o ponad 20 proc., a grupa zawodników podwoiła się (wśród kobiet – nawet potroiła). W ostatnich czterech latach ponad trzykrotnie wzrosła również liczba maratonów rowerowych MTB w Polsce.

W tym kontekście nie dziwi, że wśród najlepiej sprzedających się w 2010 roku zegarków Timex znalazły się modele dla biegaczy i rowerzystów. Do bestsellerów w Polsce należy model damski Ironman Triathlon 30 Lap oraz męski – Ironman Triathlon 30 Lap Shock Flix.

Timex, zegarki Ironman Triathlon 30 Lap i Triathlon 30 Lap Shock FlixTimex, zegarki Ironman Triathlon 30 Lap i Triathlon 30 Lap Shock Flix

Oba zegarki wyposażono w funkcje przydatne miłośnikom sportu: 100-godzinny stoper z pamięcią 30 okrążeń (międzyczasów), licznik 99 okrążeń, alarm, 24 godzinny timer służący do odliczania czasu, podświetlenie tarczy INDIGLO oraz wodoszczelność do 100 m. Męski model dodatkowo posiada wstrząsoodporność zgodną ze standardami ISO.

Modele są dostępne w punktach sprzedaży Timex w całej Polsce oraz sklepie internetowym www.timex.pl.

Aleksandra Szafraniec
Omega Communication

 

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0