HomeNowości z rynku

Prapremiera Rusty Wired w Polsce

Już niebawem, w polskich sklepach pojawi się niezwykły produkt – bluzy i kurtki z wbudowanymi słuchawkami, które można prać w pralce automatycznej. Tę innowacyjną serię ubrań wprowadza istniejąca od 25 lat marka Rusty – pionier w produkcji desek surfingowych oraz czołowy producent w branżach snow i skate. Na dwa miesiące przed wejściem serii Rusty Wired do polskich sklepów, będzie można ją zobaczyć na targach Kielce Sport-Zima 2011, które odbędą się w dniach 16-19 lutego przy ul. Zakładowej 1.

Rusty Wired to bluzy oraz kurtki snowboardowe z wszytymi wodoodpornymi słuchawkami HB3, umiejscowionymi na końcu ściągaczy do kapturów. Jack do słuchawek dostępny jest w specjalnej kieszeni na dowolny przenośny odtwarzacz muzyczny. Brak plątających się kabli, posiadanie słuchawek zawsze pod ręką i brak zmartwień o ich zamoczenie tworzą nową definicję wygody. Co ważne i zaskakujące zarazem – produkty Rusty Wired nie będą o wiele droższe od ubrań tej marki niewyposażonych w słuchawki.

Jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak Rusty zaprezentował swoja nową serię. Zawsze słucham muzyki przed surfowaniem, czy to na obozie czy też w moim lokalu. A teraz mam do tego znakomitą bluzę z kapturem. A najlepsze jest to, że nigdy nie muszę się martwić o to, czy dostanie się do niej wilgoć czy nie. Jest w 100% zaprojektowana dla takiego podróżującego surfera jak ja – mówi jeden z najlepszych zawodników na świecie, Josh Kerr.

Po zaprezentowaniu seria Rusty Wired w Europie niewątpliwie wywoła ona element zaskoczenia w sklepach, dając sprzedawcom możliwość zaimponowania swoim klientom, jak i dostarczenia na rynek młodzieżowy unikalnych produktów będących pod bezpośrednim wpływem specyficznego stylu życia tejże grupy wiekowej. – Nie musze się już martwić o to, czy zepsują się moje słuchawki – mówi wielokrotny mistrz świata w jeździe na deskorolce, Bastien Salabanzi. – Mogę się po prostu wyłączyć i oddać zabawie. To niesamowite!

Na targach w Kielcach będzie można zobaczyć także serię bluz Rusty Wired stworzoną wspólnie z grupą Green Day, czyli światowymi gwiazdami punk rocka.

Więcej informacji o serii Rusty Wired znajduje się na stronie http://www.rusty.com/us/wiredseries/

Magdalena Jańczuk

United Group

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Anonim 13 lat ago

    odór.pl. „Na targach w Kielcach będzie można zobaczyć także serię bluz Rusty Wired stworzoną wspólnie z grupą Green Day, czyli światowymi gwiazdami punk rocka.”

    o ja cież pie*dole…