HomeRynek outdoor

H.A.D. – nowy producent chust wielofunkcyjnych na polskim rynku outdoorowym

Firma Karibu s.c. I.W. Józefik od tego roku jest oficjalnym dystrybutorem na Polskę wielofunkcyjnych chust niemieckiej marki H.A.D.

Firma H.A.D działa na rynku niemieckim już od ponad 10 lat. Od samego powstania, każdego dnia zespół zaangażowanych specjalistów zastanawia się nad nowymi rozwiązaniami, testuje nowe pomysły na innowacyjne produkty gotowe do zastosowania w kolarstwie górskim, turystyce, narciarstwie, bieganiu itd. Specjalistki od wizerunku na bieżąco sprawdzają aktualnie panujące na rynku trendy mody, dostosowując do nich kolorystykę i bogate wzornictwo produktów.

Produkty H.A.D. to multifunkcyjne chusty tunelowe, o bardzo szerokim spectrum zastosowania. Można nosić je w dowolnych kombinacjach, np. na szyi, głowie, włosach. Chusty H.A.D. produkowane są pod ścisłą kontrolą z najwyższej jakości 100% poliestru. Do atrybutów tego materiału zaliczyć można wyjątkową elastyczność, niezwykłą oddychalność, a także doskonałą zdolność szybkiego schnięcia. Są bezszwowe i bardzo przyjemne w dotyku. Dzięki tym właściwościom zapewnione zostają ochrona i komfort noszenia w każdych warunkach pogodowych.

W ofercie firmy dostępnych jest kilka linii, m.in.:

Deluxe – luksusowa linia, oferująca wzornictwo z wykorzystaniem błyszczących szklanych kamyków.

Face 2 Face – nowa agresywna linia produktów, stworzona z myślą o tych, którzy cenią oryginalny styl i lubią się wyróżniać.

Lady – chusty lady zaprojektowane zostały z myślą o kobietach. Mają węższą o ok. 3 cm średnicę, dzięki czemu doskonale pasują do mniejszych kobiecych rozmiarów. Ponadto posiadają ciekawe wzory i kolorystykę.

Fleece – chusty Fleece to ciepłe i przytulne rozwiązanie. Do sprawdzonej jakości szlików Orginals dodano wysokiej jakości polar, który ma za zadanie chronić przed zimnem, wiatrem i zapewnić komfort i wygodę. Chusty te są niezwykle miłe i przyjemne w dotyku, nie pilingują się. Dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów.

Reflector – chusty, do których dodano specjalne odblaskowe elementy. W półmroku, bądź przy ciemnym świetle są łatwo widoczne, dzięki czemu zdecydowanie podnoszą komfort używania w trakcie różnych outdoorowych aktywności.

Sun Protector – chusty te posiadają zdolność odbijania promieni słonecznych, co ma szczególne znaczenie podczas różnych aktywności na otwartych przestrzeniach.

Had Keeps Fresh – propozycja dla osób wymagających dodatkowego komfortu. Dwuwarstwowy, bezszwowy, antybakteryjny materiał (100% poliamid), o konstrukcji plastra miodu zadowoli każdego entuzjastę wzmożonego wysiłku fizycznego.

Pockethad – miękkie i giętkie czapeczki H.A.D. stanowią kombinację doskonale oddychającego poliestru z elastycznym neoprenem. Stanowią doskonałą ochronę przed słońcem, wiatrem w trakcie różnych outdoorowych aktywności.

 

Źródło: Karibu S.C. I.W.Józefik

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0