HomeNowości z rynku

Duety z plecakami marki Berghaus

Marka Berghaus wprowadziła kilka nowości do serii swoich plecaków, zaprojektowanych do współpracy z produktami z nowej kolekcji na wiosnę/lato 2011.

Nowy plecak Octans 40 jest idealnym partnerem buta Benefaction, ponieważ nadaje się do szybkich sportów uprawianych na powietrzu. Octans został opracowany dla grupy Orion – dwukrotnych zwycięzców mistrzostw świata adventure racing, oferując im wytrzymały plecak z zaawansowanym systemem stabilności ładunku, który nie przytłacza użytkownika.

Plecaki Octans 40 były używane przez grupę Orion na ich wyprawach, dlatego zostały wyposażone we wszystkie funkcje, których należy oczekiwać od plecaków na wyścigach typu adventure, a dodatkowo pomyślano o eleganckim wzornictwie. Niski profil systemu nośnego z nadrukiem antypoślizgowym daje doskonałą bliskość podczas noszenia, natomiast regulowane na wysokość szelki i pas biodrowy zapewniają wsparcie i dodatkową stabilność.

Plecak Octans 40 marki BerghausPlecak Octans 40 marki Berghaus

Popularna seria Freeflow na rok 2011 została także poszerzona o nowe rozmiary, jak również szereg nowych wzorów oraz kolorów dla mężczyzn i kobiet. Nowy i udoskonalony plecak Freeflow 35 +8 jest idealny zarówno na wycieczkę jedno- jak i kilkudniową. Plecak ten zapewnia wszystkie funkcje, z których seria Freeflow jest znana, ale został ulepszony o nowy system nośny Freeflow V, tak więc ma niższą lukę w profilu między grzbietem a plecakiem dla lepszego przenoszenia obciążenia.

Plecak Freeflow 35+8 marki BerghausPlecak Freeflow 35+8 marki Berghaus

Plecak Freeflow 35 +8 tworzy idealne połączenie z odzieżą i obuwiem Trail, wzmocniony poprzez wprowadzenie nowej regulacji długości systemu nośnego dla lepszego dopasowania.

Dzięki dodaniu nowych rozmiarów, seria Freeflow udowodnia, że jest przeznaczona do spełniania wszelkich potrzeb outdoorowych. Nowy plecak Freeflow 26 jest idealny na jednodniową wyprawę, na dojazdy do biura lub na uniwersytecie.

Plecak Freeflow 26 marki BerghausPlecak Freeflow 26 marki Berghaus

Ponadto został wyposażony w nowy system nośny Freeflow V, dlatego Freeflow 26 oferuje możliwość łatwiejszego pakowania, który nie wpływa na komfort noszenia. Jest produkowany w nowych ekscytujących wersjach kolorystycznych zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Źródło: Berghaus

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0