HomeRynek outdoor

Podrobione produkty Vibram FiveFingers

Firma RSA Trading S.C., dystrybutor marki Vibram na Polskę, przestrzega przed fałszywymi stronami i produktami dotyczącymi serii FiveFingers.

Jak zauważają przedstawiciele firmy RSA Trading S.C. wiele stron internetowych sprzedających produkty FiveFingers prowadzona jest przez osoby podszywające się pod producenta czy dystrybutora tych butów. Tym samym produkty sprzedawane za ich pośrednictwem najczęściej są podrabiane. Strony te wyglądają profesjonalnie, kopiują z oryginalnych źródeł zarówno opisy samych butów, jak i artykuły poradnikowe oraz newsy.

Vibram, buty FiveFingers BikilaVibram, buty FiveFingers Bikila

Kopie Vibram FiveFingers to aż 6% rynku, znamy ponad 400 stron internetowych, które sprzedają nielegalne kopie naszych produktów. Kopia nigdy nie zagwarantuje takiej jakości jak oryginał, a przy tym tracimy gwarancję na zakupiony produkt. Poza tym producenci kopii to w Chinach szara strefa, nielegalne zatrudnienie, bez zachowania standardów bezpieczeństwa, za głodowe stawki, a wszystko to po to, aby zaoferować „produkt” podobny, ale super tani – podkreśla Damian Nowak, dyrektor handlowy w firmie RSA Trading.

Zdjęcia podrobionych butów (fot. Vibram Fivefingers)Zdjęcia podrobionych butów (fot. Vibram Fivefingers)

Wszystkich oryginalnych dystrybutorów i sklepy sprzedające sprawdzone produkty można wyszukać na stronie producenta: www.vibramfivefingers.com. Wyłącznym dystrybutorem na Polskę butów Vibram Fivefingers jest firma RSA Trading S.C. z Dąbrowy Górniczej, ze stroną internetową: www.five-fingers.pl. Czerpanie informacji oraz kupowanie butów z innych stron polskojęzycznych podszywających się pod dystrybutora obarczone jest ryzykiem.

Generalnie są dwa sposoby na to, aby bezpiecznie i bezstresowo kupić oryginalne obuwie Vibram Fivefingers – instruuje Damian Nowak. – Można to zrobić w internetowym sklepie firmy RSA pod adresem www.five-fingers.pl lub bezpośrednio na stronie Vibram (co jest kosztowniejszym nieco i trudniejszym zadaniem) – www.vibramfivefingers.com. Można też kupić buty podczas wycieczki zagranicznej w jednym z multibrandowych sklepów, zajmujących się legalną sprzedażą tego produktu. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do sprzedawcy można spytać o autentyczność bezpośrednio przez stronę Vibram (formularz kontaktowy) albo skontaktować się z firmą RSA w celu weryfikacji danego sprzedawcy – dodaje.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0