HomeNowości z rynku

Wreszcie rozprostuj nogi i ciesz się podróżą dzięki Thule

Brak miejsca w samochodzie przestaje być problemem. Dzisiaj jest o wiele łatwiej powiększyć przestrzeń swojego pojazdu dzięki akcesoriom transportowym marki Thule.

Boksy dachowe są nie tylko praktyczne, ale również zaprojektowane tak, aby doskonale współgrać z liniami nowoczesnych samochodów. Dostępne są w wielu kształtach, wielkościach i kolorach.

Jak załadować swój boks dachowy

Boksy dachowe to godne polecenia rozwiązanie dla tych, którzy muszą transportować dużo bagaży w swoim samochodzie, chcąc jednocześnie zapewnić sobie wygodną podróż. Ładunek w boksie jest również bezpieczniejszy niż pozostawiony na widoku w samochodzie.

O czym należy pamiętać przy ładowaniu boksu?

  • Należy równomiernie rozłożyć ciężar i nigdy nie przekraczać dopuszczalnej ładowności boksu ani dachu samochodu.
  • Jeśli to możliwe lepiej umieszczać w boksie dachowym duże, lecz lekkie rzeczy a cięższy bagaż umieścić w bagażniku auta.
  • Koniecznie zabezpieczyć ładunek przed przesuwaniem się wewnątrz boksu mocując go taśmami bagażowymi.

Boksy dachowe na każdy samochód

Dzisiaj każdy samochód może być wyposażony w boks dachowy – nawet najmniejsze modele miejskich samochodów. Różnorodność modeli pozwala zabezpieczyć większość potrzeb transportowych: w dłuższych boksach zmieszczą się narty czy sprzęt wędkarski, odpowiednio wąskie pozwolą na umieszczenie obok przynajmniej jednego uchwytu rowerowego. W szerszych, bardziej pojemnych można zmieścić większe, pękate ładunki takie jak np. wózek dziecięcy.

Boksy dachowe przeszły w ostatnich latach prawdziwą ewolucję, zwłaszcza estetyczną. Dzięki temu zwiększenie możliwości transportowych auta nie musi się już wiązać z rezygnacją z eleganckiego, stylowego wyglądu. Dzięki atrakcyjnym, aerodynamicznym liniom dzisiejsze boksy dachowe doskonale pasują do współczesnych samochodów.

Źródło: Thule

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0