HomeRynek outdoor

4F sponsorem kolekcji na Igrzyska Olimpijskie – Londyn 2012

Firma OTCF, właściciel marki 4F, została Sponsorem Kolekcji Olimpijskiej podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012. Oznacza to, że, firma zaprojektuje i zaopatrzy we wszystkie stroje polskich Olimpijczyków, w których będą oni reprezentować Polskę. Kolekcja Olimpijska składa się z trzech części: defiladowej, sportowej i casual.

OTCF to pierwsza polska firma, która tak kompleksowo ubierze polskich olimpijczyków. Dotychczas ubrania kolekcji olimpijskich dostarczane były przez kilku producentów. OTCF ma ogromne doświadczenie zarówno w projektowaniu ubrań sportowych jak i ubrań w stylu casual. Istnieje od ponad 15 lat, a od 3 lat bardzo dynamicznie rozwija się, kreując swój wizerunek jako firmy, która dostarcza nowoczesne, zaprojektowane zgodne ze światowymi trendami, doskonałe technologicznie i dostępne cenowo ubrania sportowe i casualne. Już wkrótce spółka zadebiutuje na GPW.

Zimowa kolekcja olimpijska 4F - Vancuver 2010Zimowa kolekcja olimpijska 4F – Vancuver 2010

OTCF projektowała już Kolekcję Olimpijską – to właśnie w strojach marki 4F reprezentacja Polski była obecna podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver w 2010 roku. 4F wspiera również sporty zimowe poprzez projektowanie kombinezonów dla skoczków narciarskich, strojów dla Polskiego Związku Narciarskiego oraz Polskiego Związku Biathlonowego. 4F towarzyszy również Adamowi Małyszowi w przygotowaniach do startu w Rajdzie Dakar w 2012 roku i przygotowuje specjalną kolekcję ubrań w związku z tym wydarzeniem.

Uroczyste podpisanie 4-letniej umowy pomiędzy Polskim Komitetem Olimpijskim a OTCF odbędzie się w najbliższym czasie. Oficjalna prezentacja Kolekcji Olimpijskiej na IO w Londynie będzie miała miejsce w marcu 2012 roku.

Źródło: OTCF

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0