HomeRynek outdoor

Kolejna polska marka w konkursie ispo BranNew Awards – Contract Snowboards

W tegorocznej edycji konkursu ISPO BrandNew Awards startuje jeszcze jedna polska marka – Contract Snowboards z Bielsko-Białej, która prezentuje deskę Code.

Mogą Państwo wesprzeć kolejnego polskiego kandydata do nagrody ISPO BrandNew Awards oddając na niego głos w internetowym głosowaniu prowadzonym na facebooku: http://www.facebook.com/ispo.brandnew.awards, zakładka Hottest Brands. Wystarczy polubić stronę, przejść do aplikacji Hottest Brands, wyszukać i wybrać z tabeli Contract Snowboards (klikając na nazwę, rozwinie się materiał prasowy oraz prezentacja) a następnie „zalubić” klikając na ikonę gefällt mir pod informacją prasową Contract Snowboards. Zachęcamy również do wpisywania merytorycznych komentarzy w języku angielskim. 

Przypominamy – głosowanie internetowe trwa do 22 listopada 2011!

Posiedzenie jury konkursu, które ostatecznie wyłoni zwycięzców w poszczególnych kategoriach oraz finalistów, odbędzie się 24 listopada 2011.

Deska Code – Technologia 3D Snake Transition


3D Snake Transition jest to fala umiejscowiona między wiązaniami deski. Zastosowanie tej technologii pozwala na utrzymanie miękkich, freestylowych właściwości deski takich jak: pop i flex bez utraty poprzecznej sztywności, która jest odpowiedzialna za stabilność deski przy większych prędkościach oraz lepszą kontrolę.


Deska wyposażona w Snake Transition jeździ w każdym terenie, co oznacza, że posiada pop, na tyle dobry, że można skakać na największych skoczniach, oraz jest na tyle sztywny, aby utrzymać deskę na krawędzi na oblodzonych stokach.

Równocześnie, deski z technologią 3D wyróżnia stabilność podczas jazdy na wprost. 

Więcej informacji o produkcie dostępnych jest na stronie: www.contractsnowboards.com.

Agata Białek

Pro Business Consulting

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0