HomeRynek outdoor

Nowe osoby i awans w Snow PR

Agencja SNOW PR Events & Communications, specjalizująca się w obsłudze marek i organizacji wydarzeń związanych ze sportami ekstremalnymi i outdoorowymi, wzmacnia zespół przed nadchodzącym sezonem zimowym. Stanowiska Account Executive objęły Katarzyna Kiełbasińska oraz Joanna Blaut, z kolei Jacek Będkowski awansował na stanowisko Account Directora.

Snow PR Events & Communications tworzą ludzie, których pasją są góry, sporty outdoorowe i aktywny styl życia. Taki background mają także nowe osoby w naszym zespole. Od przeszło 12 lat wykorzystujemy nasze zawodowe i prywatne doświadczenie przy tworzeniu niecodziennych wydarzeń i prowadzeniu skutecznej ich komunikacji. O sukcesie naszych działań decyduje fakt, że w tym, co robimy czujemy się naturalnie – mówi Andrzej Lesiewski, Managing Director agencji.

Joanna Blaut, Jacek Będkowski, Katarzyna Kiełbasińska

Joanna Blaut, Jacek Będkowski, Katarzyna Kiełbasińska

W ostatnim czasie stanowisko Account Executive objęła Katarzyna Kiełbasińska, która odpowiada za komunikację z mediami i showroom marek The North Face oraz Armada Skis & Outerwear. Pracę w warszawskim biurze agencji, również na stanowisku Account Executive, rozpoczęła w minionym tygodniu także Joanna Blaut. Opiekowała się ona będzie markami: Fjallraven, Hanwag, Primus i Brunton z portfolio Fenix Outdoor Group.

Jacek Będkowski, związany ze Snow PR Events & Communications od 2008 roku, awansował z kolei na stanowisko Account Directora i będzie odpowiedzialny za Client Service oraz projekty specjalne takie jak Kursylawinowe.pl, czy Winter Sports Festival. Częścią eventową bez zmian zarządza właściciel agencji Andrzej Lesiewski.

Filmowe podsumowanie najciekawszych projektów zrealizowanych przez agencję w sezonie zimowym 2015/2016:
Informacja prasowa Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0