HomeRynek outdoor

Salewa sponsorem TOPR przez następne 3 lata

To już trzecia trzyletnia kadencja polskiego dystrybutora marki SALEWA jako oficjalnego sponsora Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. 27 września br. podpisana została umowa będąca przedłużeniem sześcioletniej współpracy marki z tą zasłużoną organizacją.

Podpisanie umowy: Czesław Ślimak (W-ce Prezes Zarządu), Jacek Grzędzielski (Dyrektor OberAlp Polska) i Jan Krzysztof (Naczelnik Straży Ratunkowej)

Podpisanie umowy: Czesław Ślimak (W-ce Prezes Zarządu), Jacek Grzędzielski (Dyrektor OberAlp Polska) i Jan Krzysztof (Naczelnik Straży Ratunkowej)

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe już od ponad 100 lat pełni ze strony polskiej funkcję najważniejszej organizacji ratunkowej na terenie Tatr. Ponad 250 zrzeszonych ratowników codziennie niesie pomoc osobom poszkodowanym i zagubionym w terenie górskim. Stawiając czoła żywiołowi, muszą oni mieć pewność, że mogą w pełni polegać na swoim ekwipunku. Dystrybutor marki SALEWA w Polsce postanowił wyjść naprzeciw tym najbardziej zaawansowanym potrzebom i już od 2010 roku wyposaża Pogotowie w najwyższej jakości produkty wspomagające i chroniące ratowników podczas akcji w Tatrach.

TOPR, logo

Jacek Grzędzielski, dyrektor OberAlp Polska:

Podpisanie umowy oznacza, że SALEWA wspierać będzie TOPR przez kolejne trzy lata, a łącznie nieprzerwanie przez dziewięć lat. Jest to dla nas ogromna nobilitacja, ale również sygnał, że nasza firma postrzegana jest jako stabilny partner będący w stanie sprostać najwyższym wymaganiom nie tylko w kwestii samych produktów, ale też jakości całej współpracy. W rozwoju oferty marki zawsze dużą rolę odgrywały wyspecjalizowane organizacje górskie. TOPR jest bez wątpienia jedną z nich, a my mamy pełną świadomość, jak wartościowy jest głos tworzących go ludzi. Za zaufanie, jakim nas oni obdarzyli zarówno sześć lat temu, jak i 27 września br. jesteśmy niezwykle wdzięczni i dołożymy wszelkich starań, by w dalszym ciągu stawać na wysokości zadania.

W skali globalnej, innowacyjne kolekcje marki to odzwierciedlenie specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i umiejętności miedzy innymi właśnie ratowników z Zakopanego, którzy tym razem na próbę wystawią nową linię SALEWA Rescue.

Salewa Logo_neu_77_4c_patched

Wsparcie marki nie ogranicza się jednak do zaopatrywania Pogotowia w najwyższej jakości odzież, obuwie i sprzęt – to również wspólne działania promocyjne oraz pomoc przy realizacji materiałów filmowych i publikacji o charakterze dydaktycznym.

Informacja prasowa Salewa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0