HomeRynek outdoor

Skalnik ostrzega przed nieuczciwymi praktykami – oświadczenie

Drodzy Miłośnicy Outdooru, Szanowni Klienci, Partnerzy, otrzymaliśmy sygnały o nieuczciwych praktykach stosowanych na rynku outdoorowym. Pragniemy przestrzec wszystkich przed witryną internetową www.wylogujsiezmatrixa.pl, która rzekomo służy sprzedaży odzieży i butów marek outdoorowych, których jesteśmy sprzedawcą.

Pragniemy zaznaczyć, że firma Skalnik Sp. z o. o. nie ma nic wspólnego z tą witryną i usługami świadczonymi za jej pośrednictwem. Nie współpracujemy i nigdy nie współpracowaliśmy z tym podmiotem. Na stronie tej pojawiły się zdjęcia skradzione z naszego sklepu internetowego oraz nasze opisy produktowe. Osoby prowadzące tę witrynę naruszyły nie tylko prawa naszej firmy, bezprawnie wykorzystały wizerunek pracujących dla nas modeli, lecz także zastosowały nieuczciwe praktyki, proponując ceny, które w żaden sposób nie odzwierciedlają wartości produktów oraz nie odpowiadają mechanizmom rynku. Ponadto oferowana jest w tym miejscu sprzedaż, która nie objęta jest żadnym regulaminem. W zasobach strony nie znaleźliśmy nigdzie regulaminu rzekomego sklepu internetowego.

Wszystkich pragniemy zawiadomić, że sprawa została zgłoszona Policji oraz organizacjom, które zajmują się tego typu naruszeniami. Naszych partnerów biznesowych, konkurencję oraz klientów prosimy o monitorowanie tego typu zachowań. Pragniemy, żeby na rynku outdoorowym – który jest nie tylko naszą branżą, ale też i pasją – panowały zdrowe zasady konkurencji, a usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Chcemy podziękować naszemu klientowi, który zwrócił nam uwagę na ten przypadek. Dokładamy wszelkich starań, by wyszukiwać w sieci tego typu zachowania. Prosimy naszych klientów o alarmowanie nas w podobnych sytuacjach. Takie działania chcą oszukać nas wszystkich.

Zarząd i pracownicy Skalnik Sp. z o.o.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0