HomeRynek outdoor

Blogerzy, podróżnicy i influencerzy – Regatta Polska szuka współpracowników

Firma Regatta Polska, przedstawiciel na polskim rynku marek Regatta Great Outdoors i Dare 2b, zaprasza do potencjalnego grona współpracowników blogerów, podróżników i influencerów.


Regatta, jedna z najbardziej popularnych marek dla miłośników outdooru, jest partnerem Krynickiej Grupy GOPR, Tatrzańskiego Parku Narodowego, Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, centrum dowodzenia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Pokojowego Patrolu oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Regatta jest również pomysłodawcą programu „Regatta RUSZ SIĘ!”, w ramach którego odbywają się w całej Polsce imprezy sportowe i turystyczne ze wsparciem od marki. Produkty Dare 2b, drugiej marki o bardziej specjalistycznym charakterze, powstają w ścisłej współpracy ze sportowcami z Dare 2b Team – reprezentującymi różne dyscypliny. W Polsce są to biegacze oraz przedstawiciele sportów zimowych. Dare 2b jest sponsorem tytularnym Ligi Biegów Górskich Dare 2b.

Regatta Polska współpracuje już ze znanymi blogerami i podróżnikami. W gronie testerów odzieży znajdują się: Ewa Serwicka z Daleko Niedaleko, Magdalena Konik z Migawki z podróży, Kasia Mazurkiewicz z Agencji Podróżniczej Terra, podróżnicze rodziny Kobusów (malypodroznik.eu), Łopacińskich (Lopacinskichswiat), Tulejów (5kierunek.pl) oraz backpackersi w podróży dookoła świata z TropiMy Przygody, Śledź Nas i Lifepackers.

Produkty Regatta i Dare 2b są noszone i oceniane przez dziennikarzy, redaktorów serwisów internetowych, magazynów drukowanych oraz celebrytów. Teraz każdy, kto przekona firmę Regatta Polska, że sprawdzi się jako tester i ambasador marki, może dołączyć do tego zacnego grona.

Zgłoszenia

Osoby chętne, które chciałyby rozpocząć współpracę z Regatta Polska proszone są o wysłanie swojego zgłoszenia.

1. Daty: zgłoszenia przyjmowane są od 15 marca 2017 r. do 5 kwietnia 2017 r.

2. Adres wysyłki: marketing.polska@regatta.com

3. Zgłoszenie powinno zawierać:

 • imię i nazwisko,
 • adres e-mail,
 • nr telefonu,
 • adres strony oraz innych dostępnych kanałów (social media, youtube),
 • opis bloga i prowadzonych działań,
 • informacje o częstotliwości zamieszczania wpisów / postów,
 • mile widziane statystyki, zasięgi etc.,
 • informacje o innych działaniach okołoblogowych: pokazy podróżnicze, warsztaty, pilotaż grup turystycznych etc.
 • propozycje możliwych form współpracy,
 • informacje o dotychczasowych doświadczeniach we współpracy z innymi firmami (testowej, innej, mile widziane linki do publikacji).

Rozstrzygnięcie

 1. Do 15 kwietnia 2017 r. firma Regatta Polska zapozna się ze zgłoszeniami i wybierze swoich nowych współpracowników.
 2. Firma zastrzega, że skontaktuje się jedynie z wybranymi osobami.
 3. Firma zastrzega sobie możliwość wyboru dowolnej ilości osób.
 4. Jeśli jakiś bloger nie znajdzie się w tym gronie, nie znaczy to, że nie będzie mógł współpracować z firmą w przyszłości (może przekonać do siebie firmę swoimi działaniami w ciągu 2017 roku).
 5. O działaniach firmy i nowych propozycjach Regatta Polska będzie informować na bieżąco wszystkich, którzy się zgłosili do konkursu.

Firma Regatta Polska czeka na zgłoszenia i jest ciekawa pomysłów na współpracę!

Informacja prasowa Regatta Polska

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
 • comment-avatar
  andrzej 7 lat ago

  …influencerów? zapomnieliscie o trendsetterach 🙂 ludzie, to tak dla szpanu, czy rzeczywiscie nie jestescie wstanie pisac po polsku?