HomeNowości z rynku

Trwa konkurs Salomona! Wygraj weekend w Annecy

Pamiętacie o konkursie Salomona? Przypominamy, że od 21 kwietnia do 31 maja trwa kolejny konkurs Salomona. Tym razem coś tylko dla kobiet „Women outdoor” w sklepach Intersport. Uwaga nie musicie dokonywać żadnych zakupów!

Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas, lubicie góry i wszystko co z nimi związane, jeśli chcecie wygrać wycieczkę do Annecy, zapraszamy do udziału w konkursie.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy załadować poprzez stronę konkursową www.intersport.pl/kampanie/pl-salomon-play-in-the-moment, zdjęcia pokazującego twój ulubiony moment w trakcie górskiej wędrówki. Nagrodą jest w całości opłacony wyjazd do Annecy w terminie 15-17 Września (samolot, wyżywienie, zakwaterowanie oraz liczne atrakcje) dla laureatki zdjęcia oraz jej przyjaciółki.

Akcja kierowana jest wyłącznie do kobiet powyżej 18 roku życia i potrwa do końca maja.

Więcej na: www.intersport.pl/kampanie/pl-salomon-play-in-the-moment

Salomon z myślą o kobietach i ich wymaganiach stworzył kolekcję, która zapewnia pełen komfort i wszechstronność. Nowa kolekcja pozwoli czerpać jeszcze więcej radości z aktywności na łonie natury, tak jak najbardziej lubisz.

Z całego wachlarza naszych propozycji, które możecie znaleźć na www.intersport.pl/kampanie/pl-salomon-play-in-the-moment tym razem chcielibyśmy Wam przedstawić bluzę Salomon Right Nice.

Bluza Salomon Right Nice Midhoodie

Damska bluza Salomon Right Nice idealnie sprawdzi się nie tylko do uprawiania sportów, ale także do codziennego noszenia w mieście. W chłodne, zimowe dni może być stosowana jako jedna z warstw, pod kurtkę. Materiał syntetyczny z dodatkiem wełny odprowadza wilgoć na zewnątrz jednocześnie zapewniając dobry komfort cieplny. Zintegrowany kaptur chroni głowę przed utratą ciepła oraz przed zimnymi podmuchami wiatru. Zamek błyskawiczny na całej długości ułatwia ściąganie i zakładanie bluzy. Dwie kieszenie zamykane na suwak zabezpieczają zawartość w czasie aktywności fizycznej.

Wykonana z hydrofilnego materiału, który odprowadza wilgoć na zewnątrz i schnie tak szybko, jak szybko się ruszasz. Konstrukcja tkaniny odbija ciepło ciała i zatrzymuje je, aby czuć się komfortowo i ciepłe. Zastosowana w bluzie technologia AdvancedSkin utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała, dając użytkownikowi pełnię wygody, nawet przy najbardziej niesprzyjającej pogodzie.

Jako druga warstwa zapewni Ci zimą dodatkowe ciepło, a latem świetnie się sprawdzi jako lekkie okrycie. Idealna na co dzień, na trening, na każdą porę roku.

Informacja prasowa Salomon

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0