HomeNowości z rynku

Thule Subterra – torby podróżne dla wymagających

Pierwsze walizki i torby podróżne marki Thule – seria Crossover – trafiły na rynek w roku 2011 i zostały znakomicie przyjęte przez klientów oraz ekspertów (produkty z tej serii zdobyły m.in. nagrody Gear of the Year magazynu Outside Magazine, nagrodę za innowacyjność przyznawaną przez organizację International Travel Goods Association czy wyróżnienie Gear of the Year periodyku Men’s Journal).

Thule Subterra

W tym roku szwedzka firma postanowiła iść za ciosem, prezentując serię toreb i plecaków Thule Subterra – zaprojektowaną przez ten sam zespół najwyższej klasy projektantów i wykorzystującą cały zestaw unikalnych rozwiązań opracowanych przez Thule.
Subterra to kompletny zestaw eleganckich, nowoczesnych toreb i walizek podróżnych najwyższej jakości, zaprojektowanych z myślą o uwzględnieniu wszelkich potrzeb nowoczesnych, aktywnych podróżnych. W skład serii wchodzi w sumie ponad 10 różnych produktów – od pojemnych walizek i toreb podróżnych, przez wygodne i nowatorskie torby podręczne, eleganckie plecaki, aż po świetnie zaprojektowane torby na laptopy.

Walizka Thule Subterra Luggage 55

Walizka Thule Subterra Luggage 55 cm / 22”

Nowoczesne rozwiązanie 2 w 1 – pojemna walizka podręczna, którą można kilkoma ruchami rozdzielić na dwie oddzielne torby (to idealne rozwiązanie np. dla osób korzystających z linii lotniczych z niskimi limitami dot. wielkości bagażu podręcznego). Jej atutami są również przemyślnie zaprojektowane przegrody i kieszenie, pozwalające na wygodne rozmieszczenie bagażu i łatwy dostęp do zawartości walizki. Transportowanie bagażu ułatwiają duże, doskonale amortyzujące wszelkie nierówności kółka oraz perfekcyjnie działająca, wysuwana teleskopowo rączka.

Torba Thule Subterra Luggage 70 cm

Torba podróżna Thule Subterra 70 cm / 28”

Pojemna, wytrzymała torba podróżna z szerokim otwarciem i praktycznym systemem podziału wnętrza na oddzielne komory, idealnym do transportowania różnych elementów bagażu. Dolna część, wykonana z odpornego na zniszczenie tworzywa sztucznego, doskonale chroni zawartość torby przed wszelkimi uszkodzeniami czy wstrząsami, a miękka, wykonana z materiału górna część z paskami kompresyjnymi pozwala na idealne dopasowanie wielkości torby do jej zawartości. Świetnym rozwiązaniem są również paski i pętle umożliwiające wygodne przytroczenie dodatkowego bagażu oraz podręczna kieszeń (dostępna bez konieczności otwierania całej torby) na drobiazgi.

Plecak/torba Thule Subterra 40 L

Plecak/torba Thule Subterra 40 L

Plecak i torba podręczna w jednym to rozwiązanie idealne dla tych podróżujących, którzy chcą zabrać ze sobą możliwie dużo bagażu… w możliwie niewielkim rozmiarze. Model Thule Subterra 40L zaprojektowano tak, by można go było używać jako typowej torby na ramię, klasycznego plecaka lub plecaka typu sling (co ważne, wszystkie nieużywane w danej konfiguracji paski można błyskawicznie schować). Jego atutem jest również wewnętrzne etui na tablet i komputer, które można w każdej chwili wyjąć i zabrać ze sobą np. na spotkanie oraz kieszeń PowerPocket, w której można umieścić np. powerbank i przez specjalny otwór wygodnie podłączyć do niego tablet czy smartfon.
Podczas dłuższych podróży z pewnością przyda się zamykana komora, pozwalająca oddzielić część bagażu (np. brudną odzież czy buty). Torba spełnia wymagania większości linii lotniczych co do wymiaru bagażu podręcznego.

Więcej informacji o nowej serii znaleźć można na stronie: www.thule.com.

Informacja prasowa Thule

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0