HomeNowości z rynku

Technologia na celowniku – debiut nowej linii latarek Sniper od Mactronic

Bezgłośne uruchamianie, funkcja power banku i regulacja wiązki światła jedną ręką. Nowa linia latarek taktycznych Sniper od Mactronic imponuje zastosowanymi rozwiązaniami.

Wrocławski producent przygotował prawdziwy hit dla fanów nowoczesnej elektroniki. Najnowsza linia latarek Sniper zwraca uwagę oryginalnym stylem, świetnymi parametrami i wykorzystaniem zaskakujących rozwiązań. Latarkami już nie tylko oświetlimy przestrzeń, ale i naładujemy smartfona – dzięki funkcji power banku.

Sniper 3.1

 

Udało nam się zachować wyjątkowy wygląd, a przy tym udoskonalić znane z wcześniejszej serii rozwiązania technologiczne. To pozwoliło uzyskać produkt, który spełni oczekiwana najbardziej wymagających użytkowników – mówi Cyprian Lemiech, dyrektor marketingu w Mactronic. Czym wyróżniają się nowe lampki?

Trzy nowe modele

Nowa seria Mactronic to trzy latarki zróżnicowane m.in. pod względem przeznaczenia, sposobu zasilania i zasięgu. Każdy z zaprojektowanych w najdrobniejszych szczegółach modeli wyposażono w innowacyjne rozwiązania:

  • Sniper 3.1 – poręczna, ładowana przez USB latarka codziennego użytku,
    z magnesem we włączniku, idealna jako latarka inspekcyjna
  • Sniper 3.2 – zasilana bateryjnie, wyposażona w cichy włącznik (uruchamia się bezgłośnie) i tryb stroboskopowy, zapewnia aż 275 metrów zasięgu światła
  • Sniper 3.3 – gwarantuje światło o mocy aż 1000 lumenów i ponad 200 metrów zasięgu, posiada cichy włącznik oraz tryb stroboskopowy

Sniper 3.2

Dodatkowo latarkę Sniper 3.3 wyposażono w wydajny, wymienny akumulator
i funkcję power banku. Wybierając się na wyprawę możemy być spokojni, że nie zabraknie nam światła i w każdej chwili będziemy mogli doładować smartfona czy GPS
– mówi Cyprian Lemiech. Ale to nie wszystko – nowe latarki wrocławskiej firmy wyposażono także w udoskonalone rozwiązania znane z poprzedniej serii.

Sniper 3.3

Funkcjonalne i wytrzymałe

Uwagę zwraca zupełnie nowa optyka sprzętu. Specjalnie zaprojektowana soczewka umożliwia uzyskanie światła rozproszonego i skupionego w tym samym czasie. Dzięki temu użytkownik bez trudu dostrzega odległy punkt, jak i przedmioty w najbliższej odległości. Ciekawym udogodnieniem jest także system Focus. – Pozwala na wygodne skupianie i rozpraszanie wiązki światła jedną ręką, a nie jak do tej pory, trzymając latarkę jedną, w dokonując zmian drugą dłonią – mówi Cyprian Lemiech z Mactronic. Stworzone z odpornego aluminium lotniczego latarki wyposażono także w funkcję zapamiętywania ostatniego trybu pracy i ułatwiające chwyt matowe wykończenie.

Informacja prasowa marki Mactronic

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0