HomeNowości z rynku

Nowości w jesienno-zimowej kolekcji Merrell

Jeśli chcesz aktywne spędzać czas na świeżym powietrzu, także podczas chłodnych dni, doskonałym wyborem będzie nowa kolekcja na jesień i zimę marki Merrell. Niezależnie od tego czy jest to wyprawa w górach czy codzienne obowiązki w mieście, produkty Merrell zapewnią wygodę i znakomitą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Tym, którzy nie chcą rezygnować z wypraw w góry nawet wtedy, gdy zbocza szczytów pokrywają się śniegiem i lodem dedykowane są modele z podeszwą Vibram Arctic Grip. Zostały ona zaprojektowane z myślą o prawdziwie zimowych aktywnościach w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Modele Capra Glacial, Coldpack Ice Mid WP oraz przeznaczony dla kobiet model Aurora 6 Ice zagwarantują przyczepność na mokrym i śliskim lodzie a także dzięki izolacji M-Select™ WARM 200g zapewnią ciepło w mroźne dni.

Aurora 6 Ice

Nowością dla mężczyzn w kolekcji Merrell jest rozbudowana linia Chameleon 7. W sezonie jesień-zima 2017/18 pojawi się w niej aż 8 modeli. Tak szeroki wachlarz produktów tej trekkingowej kolekcji pozwoli na wybór odpowiedniego wariantu w zależności od celu i rodzaju wyprawy, a także długości marszu i przewidywanych warunków atmosferycznych.

Chameleon

Wszystkie modele linii Chameleon zostały zaprojektowane tak, aby w jak najlepszym stopniu dopasować się do budowy stopy. Zaś dzięki językowi ze specjalnymi wstawkami zanieczyszczenia i kamyki nie przedostaną się do wnętrza buta. Zastosowanie opatentowanej przez Merrell technologii podeszwy Merrell Air Cushion, a także formowanej pod ciśnieniem wkładki EVA sprawia, że stopy są dobrze amortyzowane w czasie długiego marszu w nierównym terenie. Ponadto stabilizację na oblodzonych szlakach gwarantują technologie: M-Select Grip oraz Vibram® TC5+.

Podczas wypraw w zimniejsze i deszczowe dni doskonale sprawdzą się natomiast: Chameleon 7 GTX oraz Chameleon 7 Mid GTX, które zostały wyposażone w Gore-Tex®. Ta najbardziej zaawansowana membrana zapobiega przemakaniu, przy jednoczesnym bardzo wysokim stopniu oddychalności.

W kolekcji hikkingowej, dedykowanej kobietom znalazł się model Siren Q2 Mid Waterproof. Wykonany jest z wodoodpornego nubuku z technologią M-Select™ DRY, która chroni stopy przed przemoczeniem podczas marszu w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Metalowe zaczepy i oczka na sznurowadła zapewniają bezpieczne wiązanie, a język z wstawkami zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza buta. Aby zapewnić kobietom komfort podczas dalekich wycieczek, podeszwa środkowa Merrell Siren Q2 Mid Waterproof została wykonana z technologią QFORM 2. Dzięki temu doskonale dostosuje się do budowy delikatnej i wąskiej damskiej stopy.

Siren Q2 Mid Waterproof

W sezonie jesienno-zimowym nie zabraknie również już dobrze znanych modeli do biegania minimalistycznego – Merrell Vapor 2 Glove. Dla tych, który potrzebują nieco lepszej amortyzacji na szlaku dedykowany jest też bestselerowy but z ubiegłego sezonu – Agility Peak Flex. Jego cechą charakterystyczną jest agresywny bieżnik z wypustkami odwzorowującymi budowę ludzkiej stopy, który świetnie spisuje się na najbardziej wymagających górskich szlakach.

Vapor 2 Glove

Dla tych, którzy swoją pasję do gór muszą pogodzić z codziennymi obowiązkami życia w mieście, Merrell przygotował linię Active Lifestyle. Model Burnt Rock i jego wysoka wersja Burnt Rock Mid zostały zaprojektowane w zgodzie z aktualnymi modowymi trendami. Już nie trzeba rezygnować ze stylu w swoich ulubionych butach zimowych. Zastosowanie w nich zaawansowanych outdoorowych technologii zapewni komfort podczas aktywnych, mroźnych dni.

Burnt Rock

Zatem tej jesieni i zimy nie czekaj, DO WHAT’S NATURAL.

Informacja prasowa marki Merrell

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0