HomeRynek outdoor

Salon Camper&Caravan Show ze strefą Outdoor – ostatnie wolne stoiska

W imieniu Zarządu Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji Camper&Caravan Show, które odbędzie się w dniach 20-22 października 2017 roku w warszawskim Nadarzynie, w trakcie międzynarodowych targów turystycznych World Travel Show.

Targi Camper&Caravan Show to targi kamperów i targi przyczep kampingowych. Celem naszego wydarzenia jest stworzenie najlepszego miejsca do promocji caravaningu i kultury aktywnego wypoczynku w Polsce. W dwóch samodzielnych pawilonach wystawienniczych Camper&Caravan Show, w ramach 2. Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show, swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy kamperów, przyczep kempingowych, domków mobilnych, turystycznych pojazdów specjalnych i autokarów.

„Miasteczko caravaningowe”, sektor aut specjalistycznych, sektor „domów mobilnych” oraz „kuchnia kamperowa” to sekcje wystawiennicze, które szczelnie wypełnią się camperami, nowościami czy dodatkowymi ofertami dla miłośników kamperów. Wielka wystawa kamperów z pewnością zainteresuje nie tylko wszystkich fanów turystyki, ale i motoryzacji.

Nowością na tegorocznych targach będzie też Strefa Outdoor. Rynek outdoorowy w Polsce z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę entuzjastów. Odzież, akcesoria, sprzęt kempingowy, pojazdy, sprzęt sportowy, sprzęt turystyczny, rekreacyjny i ścianki wspinaczkowe – to wszystko znajdzie się w nowej strefie targowej.

Targom towarzyszyć będzie zlot kamperów z udziałem załóg caravaningowych z całej Europy. Bo caravaning łączy! Zapraszamy do udziału w charakterze wystawców. Zostały już ostatnie lokalizacje.

Camper&Caravan Show jest integralną częścią Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show, podczas których w pawilonach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo zaprezentuje się 500 wystawców, z czego 200 zagranicznych, reprezentujących 75 krajów i regionów z całego świata. Szeroki zakres tematyczny oraz wiele atrakcji dostępnych podczas wydarzeń towarzyszących, zagwarantują doskonałą frekwencję, którą szacujemy w tym roku na nie mniej niż 50 tysięcy uczestników.

Ptak Warsaw Expo to największe w Europie Środkowej centrum targowe, dysponujące nowoczesnymi halami wystawienniczymi o łącznej powierzchni 143 tysięcy m2 oraz niemal pół miliona m2 powierzchni zewnętrznej. Jako jedyny obiekt targowy w Polsce przygotowaliśmy dla naszych gości 15 tysięcy miejsc parkingowych, zlokalizowanych bezpośrednio przy halach targowych. Wyróżnia nas również doskonała lokalizacja. Ptak Warsaw Expo zlokalizowane jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem od lotniska Okęcie
i
15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy. Dla wygody naszych gości, na większość naszych targów z centrum aglomeracji można dojechać także bezpłatnymi autobusami, realizującymi kursy jak komunikacja miejska.

Informacja prasowa organizatora – Ptak Warsaw Expo

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0