HomeNowości z rynku

Startuje 3. edycja niezwykłego konkursu marki Dynafit

Sportowcy realizujący się w górach mają swoje cele i wielkie marzenia. Nawet te najbardziej skomplikowane i z pozoru nierealne mogą wkrótce stać się rzeczywistością. Od 4 października DYNAFIT – ekspert w dziedzinie górskich sportów wytrzymałościowych – wzywa sportowców z całego świata, by stanęli do walki o realizację własnej Mountopii. DYNAFIT oraz partnerzy akcji – GORE® i PrimaLoft® – zapewnią zwycięzcy odpowiednie wsparcie finansowe, sprzętowe i merytoryczne. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto nie ma podpisanej umowy sponsorskiej. Zgłoszenia przyjmowane będą od 4 października do 30 listopada.

Jaka jest Twoja Mountopia? Już po raz trzeci DYNAFIT zadaje to pytanie pasjonatom gór z całego świata, pragnąc zainspirować ich do podzielenia się swoimi największymi sportowymi marzeniami. Wejście na upragniony szczyt, start w wymarzonych zawodach skiturowych czy pokonanie Haute Route – puść wodze fantazji i zgłoś pomysł, który chcesz zrealizować wspólnie z DYNAFIT, GORE® i PrimaLoft®. Jedyny warunek: uczestnicy konkursu nie mogą mieć podpisanej umowy sponsorskiej.

Po rundzie eliminacyjnej panel ekspertów składający się ze sportowców DYNAFIT i profesjonalnych przewodników górskich wyłoni 10 finalistów, którzy powalczą o głosy internautów. Przez cztery tygodnie każdy z nich będzie musiał regularnie publikować zdjęcia i filmy dokumentujące zaangażowanie, motywację i pasję – najlepsze i najtrudniejsze momenty treningu – na drodze do realizacji wymarzonego celu.

Runda finałowa zakończy się 8 stycznia 2018 roku, a zwycięzcę poznamy 23 stycznia.

Na koniec mała inspiracja: Christopher Mohn (USA) zwycięzca pierwszej edycji konkursu spełnił już swoje wielkie sportowe marzenie. 29 maja tego roku, po ponad 11 godzinach walki dobiegł on do mety „najwyższego maratonu świata” – odbywającego się w Nepalu Tenzing Hillary Everest Marathon. Na miejscu towarzyszyła mu ekipa DYNAFIT, która sfilmowała niezwykłą i wzruszającą historię Amerykanina:

Marzeniom nie stawia się ograniczeń. Planuj swoją wyprawę w każdą część świata, pokaż nam drogę na szczyt lub metę, do której zamierzasz dotrzeć. Podziel się z nami swoją Mountopią! Szczegóły, regulamin konkursu i rejestracja na dynafit.com/mountopia.

Monika Młodecka

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0