HomeRynek outdoor

Powstał BUFF® Team Polska

27 września 2017 roku został zainicjowany BUFF® Team Polska. Polską drużynę BUFF® tworzą Anna Kącka, Martyna Kantor, Marcin Rzeszótko i Marcin Świerc. Powstanie teamu BUFF® Polska ma na celu ugruntowanie pozycji marki w biegach górskich, z którymi BUFF® jest związany niemal od początku swojego istnienia. 

Trzon BUFF® Team Polska tworzą czołowi zawodnicy biegów górskich w naszym kraju. Jego liderem i największą gwiazdą jest Marcin Świerc, multimedalista mistrzostw Polski w biegach górskich na różnych dystansach, reprezentant Polski i 2. zawodnik tegorocznego CCC. Anna Kącka to m.in. srebrna medalistka MP 2017 na dystansie ultra, Martyna Kantor to m.in. brązowa medalistka MP 2016 w skyrunningu i zwyciężczyni TAURON Ultramaratonu 64 km na Festiwalu Biegów w Krynicy 2017, a Marcin Rzeszótko to srebrny medalista: MP 2016 w vertical kilometer, MP 2017 w długodystansowym biegu górskim oraz MP 2017 skyrunning ultra.

Marcin Rzeszótko, Anna Kącka, Martyna Kantor i Marcin Świerc (fot. Buff)

Oprócz osiągania znakomitych wyników sportowych, wszyscy nasi zawodnicy są fascynującymi ludźmi z niezwykłymi pasjami. Marcin Świerc jest trenerem i pomaga w treningu kilkudziesięciu amatorom z całej Polski, Anna Kącka to fantastycznie utalentowana projektantka graficzna, Martyna Kantor jest zdolną tancerką i aktorką, a Marcin Rzeszótko pracuje jako ratownik TOPR.

BUFF® Team Polska to nowa jakość na naszym gruncie i zalążek profesjonalizmu w polskich biegach górskich. Chcemy wyznaczać nowe standardy, a nie naśladować. Zrobimy, co w naszej mocy, żebyście mieli dużo frajdy i radości ze śledzenia poczynań i sukcesów naszych zawodników. Ale nie tylko o laury nam chodzi, przede wszystkim chcemy się dobrze bawić na górskich szlakach. Nasze hasło „BUFF się dobrze” zobowiązuje!

Informacja dystrybutora marki Buff®

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0