HomeRynek outdoorImprezy outdoor

Startuje 6. edycja ISPO Academy. Aku i Marmot Partnerami Głównymi eventu

Wielkimi krokami zbliża się 6. edycja ISPO Academy – prestiżowego, wieloobszarowego spotkania, skupiającego osoby, które swoją zawodową karierę związały z branżą outdoorowo-sportową. 17-19 października b.r., Wierchomla Mała to data i miejsce, w którym producenci, dystrybutorzy, właściciele sklepów, dziennikarze i różnej specjalizacji eksperci z branży wezmą udział w wykładach, dyskusjach, szkoleniach i spotkaniach. Głównymi Partnerami eventu są uznane outdoorowe marki, na czele z włoskim Aku i amerykańskim Marmotem. Gwiazdą eventu będzie ikona światowej wspinaczki, zarazem ambasador Marmota – Stefan Glowacz.

Event organizowany jest przez Pro Business Consulting – podmiot upoważniony przez Messe Muenchen GmbH, właściciela marki ISPO Academy, do organizacji spotkania w Polsce. Tegoroczna edycja startuje już we wtorek 17 października i odbędzie się położonym na terenie gminy Piwniczna – Zdrój hotelu Wierchomla SKI & SPA Resort. Do 19 październiku zamieni się on w miejsce intensywnych spotkań, rozmów i szkoleń praktyków i miłośników z branży outdoorowo-sportowej. W czasie ich trwania poruszonych zostanie wiele kluczowych zagadnień, związanych zarówno z finansowym aspektem funkcjonowania przedsiębiorstw, relacjach producent – klient hurtowy – klient detaliczny czy szeroko rozumianych aspektów skutecznej promocji i sprzedaży. Każdej dyskusji towarzyszyć będzie obecność specjalizujących się w danym zagadnieniu prelegentów. Przykładowe tematy? „Budowanie stabilnej relacji sklep – marka jako element zarządzania płynnością finansową w firmie” czy „Wartość dodana w sprzedaży produktów Premium jako argument sprzedażowy”, odpowiednio z udziałem Jana Schapmanna z Marmota i Vittorio Forato z Aku.

Ponadto, nie zabraknie konferencji prasowych z udziałem przedstawicieli producentów, Walnego Zgromadzenia Polish Outdoor Group – głównego Partnera Merytorycznego eventu – czy nawet… trekkingu na Jaworzynę Krynicką. Uczestniczący w nim dziennikarze będą mieli okazję przetestować oparte na innowacyjnej technologii Elica buty Aku Climatica Suede GTX, wodoodporne skarpety marki SealSkinz czy stricte techniczne kurtki Marmot Knife Edge Jacket. Nie zabraknie dynamicznie rozwijającej się marki biegowej Hoka One One. Chętni będą mogli przetestować najnowsze modele z jej kolekcji, zarówno na asfalt, jak i w góry. Do biegania w Hokach zachęcać będzie ich Bartosz Gorczyca – jeden z najlepszych polskich ultramaratończyków, regularnie stawiający na podium prestiżowych, górskich zawodów.

Stefan Glowacz (fot. arch. Stefan Glowacz)

Przysłowiową wisienką na torcie będzie prelekcja ikony wspinaczki – Stefana Glowacza. Lista sukcesów pochodzącego z Czech wspinacza i zarazem podróżnika od lat stanowi inspirację dla wielu młodych adeptów wspinaczki. Wystarczy wspomnieć o trzykrotnym zwycięstwie w prestiżowych zawodach Rock Master w latach 1987, 1988 i 1992 czy wygranej w pokazowych zawodach w czasie olimpiady we francuskim Albertville w 1992 roku. Do tego dochodzą wspiny na słynne ściany, m.in. Roraima Tepui w Wenezueli, Piedra Riscada w Brazylii czy Maijis al Jinn Caverns w Omanie. A to tylko kilka wybranych dokonań z jego bogatej kariery.

Pewne jest jedno – tegoroczna edycja ISPO Academy zapowiada się niezwykle ciekawie i niewątpliwie stanowić będzie wartościowe wsparcie merytoryczne dla biznesowej działalności jej uczestników.

Szczegółowy program spotkania dostępny jest na ispoacademy.pl.

Informacja prasowa Raven

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0