HomeNowości z rynku

Muzyka i portfel na Twoim nadgarstku

Garmin vívoactive 3 Music – zegarek, dzięki któremu zabierzesz ulubione utwory na kolejny trening i zapłacisz za poranną kawę w drodze do pracy.

Garmin vívoactive 3 Music to sportowy smartwatch GPS dedykowany osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Dzięki technologii nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate™ umożliwia on całodobowe monitorowanie kluczowych aspektów kondycji fizycznej i wysiłku. Może np. oszacować pułap tlenowy i wiek sprawnościowy użytkownika, czyli ważne wskaźniki, które poprawiają się wraz z regularnymi  ćwiczeniami. Zegarek posiada 15 zainstalowanych fabrycznie aplikacji sportowych dedykowanych różnym dyscyplinom m.in. bieganiu, jeździe na rowerze, jodze, pływaniu na desce SUP, a nawet grze w golfa. Dzięki widżetom i aplikacjom dostępnym w sklepie Connect IQ można także w łatwy sposób dopasować wyświetlane dane do ulubionej aktywności.

Po sparowaniu urządzenia ze zgodnym smartfonem można za pośrednictwem zegarka odczytywać i odpowiadać (możliwość odpowiadania dostępna wyłącznie dla użytkowników systemu Android™) na wiadomości tekstowe oraz przeglądać aktualności z mediów społecznościowych, skrzynkę e-mail i inne bezpośrednio na swoim nadgarstku. To także kolejny zegarek marki Garmin, który pozwala na korzystanie z usługi Garmin Pay – łatwych i szybkich płatności zbliżeniowych.

Garmin vívoactive 3 Music posiada ponadto wbudowaną pamięć, która pomieści do 500 utworów muzycznych. Po połączeniu ze słuchawkami Bluetooth można więc słuchać ulubionej muzyki w czasie treningu, bez potrzeby zabierania ze sobą telefonu. W sklepie Connect IQ dostępne są również aplikacje do strumieniowego odtwarzania muzyki, dzięki czemu możliwe jest synchronizowanie ulubionych list odtwarzania w trybie offline!

Marka Garmin konsekwentnie wprowadza usługę Garmin Pay i możliwość odtwarzania muzyki do nowych modeli smartwatchy sportowych z GPS. Poza vívoactive 3 Music korzystać z nich mogą także użytkownicy modeli Forerunner 645 Music oraz zaprezentowanych pod koniec zeszłego miesiąca zegarków z linii Fenix 5 Plus.

Więcej informacji na temat Garmin vívoactive 3 Music znaleźć można na stronie producenta.

Informacja prasowa marki Garmin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0