HomeImprezy outdoor

7. edycja ISPO Academy w Polsce

Konferencja ISPO Academy to wyjątkowy event szkoleniowy dedykowany branży sportowej i outdoorowej oraz niepowtarzalna okazja do spotkań i wymiany informacji, a także aktywnego networkingu i dyskusji na aktualne tematy.

Na 7. edycję ISPO Academy zapraszamy Państwa w malownicze okolice rzeki Świder pod Warszawą – centralna lokalizacja stwarza możliwości dogodnego dojazdu ze wszystkich stron Polski!

W trakcie 2 dni trwania konferencji nie zabraknie rzetelnej wiedzy dostarczonej przez międzynarodowych i lokalnych ekspertów branży sportowej i tematów interesujących zarówno dla przedstawicieli handlu jak i producentów i dystrybutorów marek sportowych.

Podczas prelekcji poruszymy najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące m.in. digitalizacji w obszarze handlu art. sportowymi i jej wpływu na sprzedaż, digital marketingu, przeprowadzimy test digital readiness check firm sportowych oraz poznamy możliwości kreacji unikalnych doświadczeń zakupowych.

Marka Marmot – jeden z partnerów ISPO Academy 2018 (fot. Marmot)

Producentom art. sportowych proponujemy warsztaty z projektowania produktów sportowych zgodnych z oczekiwaniami klientów (crowd sourcing, user centered design), trendy w kolorystyce produktów sportowych, a także zasady obowiązujące w tzw. e-eksporcie oraz skuteczne metody kojarzenia z dostawcami czyli nowe technologie jako narzędzie wsparcia w poszukiwaniu sprawdzonych partnerów sourcingowych.

A to jeszcze nie wszystko!

ISPO Academy to także prezentacja nowych, ciekawych trendów. Jednym z nich będzie bikepacking, który łączy w sobie zamiłowanie do turystyki i kolarstwa. Dziennikarzom sportowym oferujemy możliwość wzięcia udziału w evencie bikepackingowym, a uczestnikom konferencji w warsztatach z bikepackingu czyli doradztwa i doboru optymalnego sprzętu na bikepackingowe wycieczki.

Bikepacking (fot. Adam Klimek)

Zwrócimy także uwagę na ekologiczną i społeczną odpowiedzialność biznesu sportowego i zaprezentujemy przykłady, jak firmy z branży sportowej i outdoorowej mogą angażować się w ochronę środowiska i proces kształtowania odpowiedzialnego za środowisko klienta ostatecznego.

Nie zabraknie również atrakcji dla pasjonatów biegania. Testy butów biegowych oraz bieg w towarzystwie czołowych polskich biegaczy przygotowuje dla uczestników konferencji jeden z partnerów wydarzenia, marka Hoka One One.

Edyta Lewandowska (E.L.ite Runners)  poprowadzi nocny bieg z czołówkami (fot. materiały organizatora)

Partnerzy

Partnerami tegorocznej konferencji będą marki: SPOKEY, HOKA ONE ONE, MARMOT, FERRINO oraz POLISH OUTDOOR GROUP – stowarzyszenie, które tradycyjnie zorganizuje podczas ISPO Academy panel dyskusyjny poruszający aktualne zagadnienia rynku sportowego.  16 października odbędzie się również walne zgromadzenie POGu.

Marka Spokey zapewni uczestnikom konferencji poranny trening jogi (fot. Spokey)

Tym, którzy wyjazd biznesowy lubią połączyć z obecnością na łonie natury, oferujemy możliwość zanocowania w miasteczku namiotowym FERRINO Camp w należącym do hotelu lasku sosnowym nad rzeką Świder. Będzie to świetna okazja, żeby przetestować kolekcje namiotów FERRINO, a także wiele innych produktów.

Ferrino Camp – alternatywny nocleg na łonie natury (fot. materiały Ferrino)

Chcesz być na bieżąco z tym, co się jeszcze będzie działo na ISPO Academy? Dopisz się do wydarzenia https://www.facebook.com/events/232158504314053/ (wezmę udział)! Lajkuj posty! Śledź profil na FB!

Już teraz zgłoś swój udział wypełniając formularz zgłoszenia pobrany ze strony: www.ispoacademy.pl

Już wkrótce znajdziesz tam także szczegółowe informacje o programie szkoleń wraz z prezentacją prelegentów. Jesteś z branży? Na ISPO Academy nie może Cię zabraknąć. ZAPRASZAMY !

Kontakt dla prasy: Joanna Biernacka-Goworek, Biernacka@ispo.com, tel. +48 695 744 503

Polish Outdoor Group – partner ISPO Academy w Polsce

Informacja prasowa ISPO Academy

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0