HomeNowości z rynku

Sposób na majówkę od Jack Wolfskin

Inaczej spakuje się amator dzikich przygód, preferujący backpacking w otoczeniu natury, a inaczej miłośnik kultury i smaku wyjeżdżając na krótki city break. Każda forma podróży to odpoczynek, którego brakuje w codziennym pędzie, a „majówka” jest świetną okazją na podładowanie baterii. Wychodząc naprzeciw fanom różnych form spędzania czasu, Jack Wolfskin w wiosennej kolekcji przygotował paletę wielozadaniowych rozwiązań idealnych dla współczesnych nomadów.

Ambasadorka marki Jack Wolfskin, Martyna Wojciechowska (fot. mat. prasowy)

Dla tych, wśród natury:

Na wyjeździe do lasu czy w góry, najważniejsza jest wygoda. W końcu nasz tymczasowy dom (sypialnia, kuchnia i łazienka) spoczywa całym ciężarem na naszych barkach. Wybierając plecak należy zwrócić uwagę na jego litraż, możliwość dopasowania systemu nośnego oraz funkcjonalności. A co jeśli można w jednym uniwersalnym zestawie podróżnym mieć duży i mały plecak, a te ze sobą dowolnie konfigurować?

Zestaw lekkich plecaków Kalari & Kingston Kit 56 + 16 (fot. mat. prasowy)

Dla osób planujących wielodniową wędrówkę, a podczas niej krótkie wypady na zwiedzanie, stworzono wielofunkcyjny zestaw lekkich plecaków Kalari & Kingston Kit 56 + 16, w którego skład wchodzą 2 plecaki oraz woreczek turystyczny RE-WASTY. Produkty wytworzone zostały z surowców wtórnych – recyklowanych butelek PET, wyróżniają się systemem umożliwiającym łączenie plecaków i noszenie ich w wygodny sposób w układzie: duży plecak na plecach, a mały, podręczny, na piersi, zamontowany z tyłu dużego, lub zupełnie niezależnie. System ACS ułatwia cyrkulację powietrza, a wyprofilowane plecy zapewniają świetne dopasowanie do pleców. Dodatkową ochronę zapewnia zintegrowany pokrowiec wodoodporny.

Dla tych, którzy wolą miasto:

Wyjazd do miasta nie wymaga od nas większego przygotowania, najważniejszy jest komfort podczas pokonywania kilometrów miejskiej dżungli niezależnie od panującej pogody. Zaletą takich wyjazdów zazwyczaj jest tani przelot oraz skumulowana dawka kultury: muzea, zabytki, restauracje, lokalne atrakcje. Do topowych kierunków na przedłużony weekend należą: Berlin, Paryż, Praga, Amsterdam, Kopenhaga, Rzym, Dublin czy Barcelona.

Produkty serii PACK AND GO dla kobiet (fot. mat. prasowy)

Odpowiedzią na szybkie tempo życia, zmniejszające się luki bagażowe i potrzebę mobilności są produkty serii PACK AND GO! Linia ultralekkich i bardzo uniwersalnych modeli spodni, kamizelek, kurtek i koszulek stanowi idealne rozwiązanie dla tych, którzy często podróżują i cenią sobie komfort oraz styl. Tym samym problem szybkiego spakowania bagażu, który zajmie mało miejsca w bagażu podręcznym znika, a modne zestawy posłużą swoją funkcjonalnością w każdą wiosenną i letnią pogodę, pod dowolną szerokością geograficzną.

Produkty serii PACK AND GO dla mężczyzn (fot. mat. prasowy)

Wszystkim majówkowiczom życzymy wspaniałego urlopu i do zobaczenia w górach, lesie, nad morzem, za granicą, w pięknej Polsce, czy po prostu w ogródku przy grillu!

Informacja prasowa Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0