HomePraca

Poszukiwany Doradca Klienta – Dobry Człowiek do Jack Wolfskin Outlet w Factory Annopol Warszawa

Jack Wolfskin poszukuje pracowników do nowego sklepu w warszawskiej galerii handlowej Factory Annopol.

Ambasadorka marki, Martyna Wojciechowska (fot. Jack Wolfskin)

***

UWAGA! Sklep dopiero powstaje – oferujemy możliwość pracy od dnia 20 lipca 2019 r.

Najważniejsze trzy informacje, które powinnaś/powinieneś przeczytać zanim przejdziesz do dalszej części ogłoszenia:

 1. Poszukujemy osób uprawiających turystykę i używających odzieży, oraz sprzętu outdoorowego, czyli takich, które mają praktyczną wiedzę dotyczącą takich produktów.
 2. Poszukujemy również osób dla których praca doradcy klienta w sklepie nie jest tylko i wyłącznie sposobem na utrzymanie się i opłacenie rachunków, ale szczerze traktują proces sprzedaży jako ciekawą przygodę i inspirującą relację z drugim człowiekiem.
 3. Poszukujemy osób, które chcą się stale rozwijać i mają stałe marzenie: „za trzy miesiące być lepszym człowiekiem niż dziś”.

Na pewno na samym początku będziemy Cię prosić o włączenie się w tworzenie sklepu od podstaw – począwszy od ogarniania poremontowego bałaganu, poprzez pomoc w umeblowaniu, zatowarowaniu i tworzeniu sklepowej ekspozycji.

To co możemy zapewnić to zdecydowanie dobra, wspierająca naukę, rozwój i pokonywanie barier atmosfera. Mamy skodyfikowany system najważniejszych dla nas Wartości, który pozwala nam minimalizować w pracy stres. Chętnie podzielimy się nim z Tobą w czasie rekrutacji 🙂

W codziennej pracy na proponowanym Ci stanowisku będziesz proszona/proszony przede wszystkim o zaangażowanie się w tworzenie u nas przyjaznej ludziom atmosfery zakupowej i budowanie dobrej, długoterminowej relacji z klientami. Krótko mówiąc chcielibyśmy, aby klient po rozmowie z Tobą wyszedł z naszego sklepu w jeszcze lepszym humorze niż wszedł. Dodatkowo oprócz wspomnianego wyżej efektu „WOW!” chcielibyśmy, abyś wspomogła/wspomógł nas w czynnościach związanych z funkcjonowaniem sklepu: w przyjmowaniu i wystawianiu towaru, zmianach cen, zmianach ekspozycji, oraz dbałości o stały porządek w ekspozycji sklepowej.

Dodatkowym mocnym atutem będzie ewentualne doświadczenie w sprzedaży detalicznej, lub w pracy z klientem.

fot. Jack Wolfskin

Co oferujemy ludziom, którzy z nami współpracują?

 • Skodyfikowany system Wartości organizacji, który ułatwia minimalizowanie stresu w codziennej pracy.
 • Udział w warsztacie z zakresu rozwoju osobistego co trzy miesiące.
 • Udział w warsztacie z zarządzania i liderstwa również w każdym kwartale.
 • Możliwość wzięcia udziału w najlepszej szkoleniowo-integracyjnej imprezie naszej branży w Polsce, którą mamy przyjemność organizować co roku.
 • Realny wpływ na swoje własne dobre wynagrodzenie.
 • Nieustanny rozwój oparty o współpracę z naszymi najlepszymi Służebnymi Liderami.
 • Dużo dobrego, pozytywnego kontaktu z ludźmi.
 • Zapewniamy również, że – podobnie jak Tobie – nie są nam miłe metody zarządzania skoncentrowane wyłącznie na celach, oraz owiany złą sławą nawet wśród wegetarian model „kija z marchewką”.
 • Elastyczny w pewnych ramach czas pracy- ponieważ nasze sklepy są otwarte dłużej niż 8 godzin jest możliwość posiadania dni wolnych w trakcie tygodnia.
 • Okresowe premie pieniężne w razie osiągnięcia wysokiego poziomu zaangażowania w pracę i wymiernych dobrych wyników.
 • Udział w szkoleniu sprzedażowym, które pomoże Ci podnosić swoje kompetencje i rozwijać się jako Doradca Klienta, co najmniej raz w roku.
 • Możliwość zakupu naszych produktów z dobrą zniżką pracowniczą.

Poszukujemy również studentów na umowę zlecenie w niepełnym wymiarze godzin do prac pomocniczych.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca@fam.gda.pl

***

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Stores Poland Sp. z o.o.,ul. Rdestowa 67, 81-577 Gdynia zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Stores Poland Sp. z o.o., ul. Rdestowa 67, 81-577 Gdynia danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem powyższym adresem.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres do 15.12.2019.

Informacja marki Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0