HomeRynek outdoorKonferencje

European Outdoor Summit 2019 – opłata early bird tylko do 26 lipca [aktualizacja]

Tegoroczny European Outdoor Summit odbędzie się w szwajcarskim Interlaken w dniach 26-27 września. Trwa rejestracja uczestników a poznaliśmy również pierwszych prelegentów. Tylko 26 lipca obowiązuje rabat early bird (data została przesunięta z 19 lipca).

European Outdoor Summit to dwudniowa konferencja gromadząca ponad 300 specjalistów z branży outdoor. Wśród odwiedzających znajdziemy wielu CEO, dyrektorów, głównych menadżerów oraz liderów opinii. To świetne miejsce nie tylko do zdobywania wiedzy, ale również nawiązywania kontaktów. Organizatorzy konferencji dokładają wielu starań, aby lista kluczowych prelegentów była atrakcyjna oraz, co najważniejsze, istotna pod względem merytorycznym. Tegoroczna konferencja odbędzie się pod hasłem – “The Outdoor Industry – Redefining Boundaries” (Branża outdoor – nowa definicja granic).

EOS ogłosił kolejnych kluczowych prelegentów. Znajdzie się wśród nich Anne Skare Nielsen, Chief Futurist and Partner w Future Navigator. Prezentacja pod tytułem “From More to Better (or Why the Next 10 Years Will be Amazing)” będzie dobrym wprowadzeniem do tematyki podejmowanej przez kolejnych prelegentów. A będą nimi m.in. Chris Doyle, Executive Director Europe & Central Asia w Adventure Travel Trade Association oraz Jamie Andrew Obe, Amputee Mountaineer. Doyle wygłosi wykład „Forging New Paths: Accessing Gear-hungry, Passport-wielding Adventure Travellers”, w którym pojawią się zagadnienia związane z przekształcaniem się tradycyjnych łańcuchów dostaw zarówno dla firm produkujących sprzęt outdoorowy, jak i dla segmentu turystyki przygodowej. Zmiany wzmacniane są poprzez ogólny trend oderwania się ludzkości od natury, w takim otoczeniu potrzeba liderów, którzy będą otwarci na poszukiwanie nowych rozwiązań, wykraczających poza utarte paradygmaty. Rozwiązań, które mogą przynieść pełen profitów i do tego zrównoważony model prowadzenia biznesu. Więcej o Chrisie Doyle znajdziecie tutaj.

Z kolei Obe opowie o swoich unikalnych doświadczeniach wspinacza pozbawionego dłoni i stóp (w wyniku odmrożeń lekarze musieli dokonać amputacji). Obe jako pierwszy alpinista z taką niepełnosprawnością zdobył Matterhorn i Kilimandżaro, oraz był pierwszym, który ukończył triathlon Iron Man. Więcej o Jamie Andrew Obe – tutaj.

Głównymi punktami dyskusji będą m.in. zagadnienia związane z wyzwaniami, jakie stoją przed menadżerami i właścicielami firm. Co takiego biznesowi liderzy powinni robić, aby tworzyć firmę przyszłości? Nie da się bowiem ukryć, że zarówno reguły działań przedsiębiorstw, jak i ograniczenia sztywnych modeli biznesowych powinny zostać przemyślane na nowo. Zdolności liderów oraz zarządzanych przez nich zespołów do przekształcenia struktur organizacji w taki sposób, aby mogły one wspierać innowacje oraz adaptować się do dynamicznych zmian, będą ważnym czynnikiem, od którego w przyszłości zależeć może sukces firmy.

European Outdoor Summit 2019 odbędzie się w szwajcarskim Interlaken

Kluczowe wykłady oraz towarzyszące im prezentacje rzucą również światło na rolę strategii outsourcingowych. Zmiany doprowadzą w efekcie do tego, że siła robocza firm będzie kombinacją zewnętrznych oraz wewnętrznych specjalistów. Połączenie tego zjawiska z wdrażaniem kooperacji oraz zacieśnianiem relacji z innymi gałęziami przemysłu, konkurentami i społecznościami, dostarczy nowych doświadczeń, korzyści (ekonomia skali), kreatywności oraz różnorodności. To niezwykle złożony biznesowy świat. Tym bardziej czas poświęcony na zdobywanie wiedzy, przemyślenia oraz networking w tych tematach będzie świetną inwestycją dla uczestników konferencji EOS 2019.

Sala główna Congress Centre, Kursaal Interlaken. Siedziba European Outdoor Summit 2019

European Outdoor Summit 2019 odbędzie się w Congress Centre, Kursaal Interlaken. Interlaken zlokalizowane, jest również łatwo dostępne dzięki transportowi publicznemu z lotnisk w Bernie, Bazylei, Zurichu i Genewie. Centrum Kongresowe w Interlaken leży pomiędzy dwoma jeziorami i otoczone jest unikalnymi masywami górskimi. Łatwo do niego trafić z dwóch pobliskich stacji kolejowych.
Rejestracja uczestników jest już otwarta. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie europeanoutdoorsummit.com. Do 19 lipca można skorzystać z promocyjnej ceny 550 euro + VAT (członkowie EOG mają dodatkowy rabat – 500 euro + VAT) , po tym terminie cena wróci do regularnych 650 euro + VAT.

Źródło: European Outdoor Summit

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0