HomeRynek outdoor

Kayland – nowy dystrybutor w Polsce

Kayland, włoska marka z blisko 50-letnim doświadczeniem w produkcji butów, w lipcu tego roku poszerzyła portfolio firmy Sportimpex, która już blisko 25 lat dostarcza sprzęt najwyższej jakości do polskich sklepów turystycznych, narciarskich i rowerowych. Kayland dołączył do takich światowych marek jak Leki, Cairn, Maier Sports, Naroo, Kneissl i Sicaro. Letnie i zimowe produkty wspomnianych marek można znaleźć na półkach kilkuset pro-shop’ów i dobrych sklepów górskich, narciarskich w całej Polsce. Z uwagi na wyspecjalizowane pochodzenie produktów, ze sklepów sieciowych w grę wchodzą tylko Intersport oraz Ski-Team.

fot. KAYLAND

W ofercie Kayland znaleźć można buty na górskie (i nie tylko) szlaki na wszelkich możliwych wysokościach: od skałek, przez trekking, aż po Himalaje. Tworzone we współpracy ze światowej rangi markami takimi jak Vibram, Gore-Tex i Pewanger buty Kayland stanowią doskonałego towarzysza wszelkich wypraw, który sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach.

Model Gravity GTX marki Kayland (fot. Kayland)

Nowoczesne wzornictwo w połączeniu ze świetnej jakości materiałami nie pozostawia marki w tyle w wyścigu o współczesnego klienta. To wszystko w zestawieniu z wyważoną ceną detaliczną czyni buty Kayland rewelacyjnym produktem.

Model Super Rock GTX marki Kayland (fot. Kayland)

O prestiżu marki świadczy fakt, że zainteresował się nią wybitny himalaista Denis Urubko, który wraz z innymi członkami team’u Kayland dostarcza cennych uwag na temat produktów.

Model Super Ice Evo GTX marki Kayland (fot. Kayland)

Zapraszamy na strony:

Informacja prasowa Sportimpex

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0