HomePraca

Oferta pracy w sklepie E-Pamir

Interesuje Cię praca w młodym i dynamicznym zespole? Lubisz aktywny tryb życia i nowe wyzwania? Dołącz do zespołu E-Pamir!

Firma E-Pamir poszukuje pracownika na stanowisko:

Sprzedawca – Doradca Klienta

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż i obsługa klientów w sklepie stacjonarnym zgodnie z naszymi standardami
  • Dbanie o ekspozycję, zmianę aranżacji i porządek w sklepie
  • Bieżąca obsługa sklepu

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Biegła obsługa komputera i internetu (przeglądarka / pozyskiwanie informacji itp.)
  • Uśmiech, dynamizm, chęci do działania i zaangażowanie w swoją pracę
  • Znajomość branży i sprzętu outdoorowgo
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Punktualność i odpowiedzialność
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Uprawianie turystyki/wspinaczki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat (Umowa zlecenie dla studenta)
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym zespole z możliwościami rozwoju i awansu
  • Profesjonalne szkolenia produktowe (krajowe i zagraniczne), sprzedażowe, obslugi Klienta
  • Zniżki pracownicze
  • Bezpłatny dostęp do ściany wspinaczkowej w Krakowie

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: kontakt@e-pamir.pl podając w tytule nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w E-Pamir Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Na dokumenty aplikacyjne czekamy do 30 września 2019 r.

Ogłoszenie E-Pamir

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0