HomeRynek outdoor

Otwarcie sklepu Martes Sport w Skoczowie

Sklep w Galerii Handlowej Pledan jest kolejnym punktem sieci Martes Sport na mapie Śląska Cieszyńskiego – mieszkańcy Skoczowa mogli do tej pory robić zakupy w Cieszynie i Wiśle. Od najbliższego piątku (16 sierpnia) do ich dyspozycji oddany zostanie nowoczesny i przestronny salon z bogatym asortymentem produktów wielu renomowanych marek.

Oferta sklepu Martes Sport w Skoczowie obejmuje sprzęt i odzież dla pań, panów i juniorów w każdym wieku. Coś dla siebie znajdą tu wielbiciele biegania, fitnessu, sportów drużynowych, pływania, jazdy na rowerze czy turystyki górskiej. Podczas zakupów będzie można także uzupełnić sportową garderobę na nadchodzący sezon jesienno-zimowy.

W czerwcu i lipcu Martes Sport otworzył również sklepy Krapkowicach (w pobliżu Opola), Głownie i Pabianicach. Łącznie powstało już ponad 300 salonów, a nowe punkty na mapie Polski pojawiają się niemal każdego miesiąca.

W ramach budowania wizerunku firma stworzyła tego lata cykl imprez Plaża Open, w ramach których odbywały się mecze siatkówki plażowej. Finał rozgrywek odbył się w dniach 26-28 lipca nad Zalewem Dojlidzkim w Białymstoku.

Materiały Martes Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0