HomeNowości z rynku

Poznaj Ventego – super kompaktową i lekką kurtkę przeciwwiatrową od Cumulus®!

Ventego to zaawansowana kurtka, która sprawdzi się doskonale podczas intensywnego wysiłku zarówno w warunkach górskich, jak i podczas jazdy na rowerze.

Kurtka Ventego marki Cumulus (fot. mat. prasowy)

Techniczny krój, a także wysoko umieszczone kieszenie zapewniają swobodę ruchów i wygodę. Szczelną ochronę przed wiatrem gwarantuje rozbudowany system ściągaczy w okolicach bioder, mankietów, a także kaptura mieszczącego bez problemu kask rowerowy lub wspinaczkowy. Materiał, z którego została wykonana kurtka to lekka i oddychająca tkanina Pertex® Quantum Air o masie 52 g/m². 

O nowej kurtce mówi Grzegorz Ozimiński z Cumulus®:

Wysoka odporność na ścieranie i wzmocnienia w okolicach ramion, pozwalają na swobodne użytkowanie kurtki wraz z plecakiem turystycznym, a także lekką kamizelką biegową albo rowerową. Dodatkowo kurtka pokryta jest powłoką DWR, która chroni przed lekkim, jesiennym deszczem.

Kurtka Ventego marki Cumulus (fot. mat. prasowy)

Wszystkie produkty polskiego producenta zaskakują lekkością i tak samo jest w przypadku Ventego – w rozmiarze M, waży jedynie 176 g!

Joanna Kłapacz testuje kurtkę Ventego marki Cumulus (fot. mat. prasowy)

Zanim kurtka pojawiła się w sprzedaży, została porządnie przetestowana! W wymagających warunkach sprawdzili ją między innymi Łukasz Supergan – ekspert od pieszego pokonywania długich dystansów, a także Joanna Kłapacz – 11 kobieta na trasie morderczego biegu Granią Tatr.

Łukasz Supergan testuje kurtkę Ventego marki Cumulus (fot. mat. prasowy)

Informacja prasowa

     

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0