HomeRynek outdoor

Warsaw Ski&Outdoor Show 2019 już w najbliższy weekend

Warsaw Ski & Outdoor Show rozwija się wraz z kolejnymi edycjami targów, które z roku na rok odwiedzane są przez coraz większą liczbę osób. Przed nami kolejna edycja wydarzenia dla pasjonatów aktywnego trybu życia podczas którego, na terenie pięciu hal, w dniach 18-20 października 2019, producenci, dystrybutorzy i handlowcy branży sportowej i outdoorowej zaprezentują swoje produkty. Poprzednia edycja targów zapewniła przestrzeń do prezentacji nowości, innowacyjnych trendów, wymiany doświadczeń i informacji, prelekcji i rozmów z parterami biznesowymi oraz ekspertami branżowymi. W tym roku organizatorzy chcą rozszerzyć zakres tematyczny targów oraz zaprosić wszystkich do zakupu sprzętu na sezon 2019/2020.

Organizatorzy targów pragną również promować najciekawsze kierunki rozwoju branży outdoor. Pasjonaci aktywnego trybu życia z pewnością nie będą narzekać na nudę. Na tych, którzy odwiedzą Ptak Warsaw Expo w dniach 18-20 października 2019, czekać będą strefy tematyczne związane z szeroko pojętym outdoorem: World Travel Show (4. edycja), Warszawski Salon Jachtowy (4. edycja) oraz Camper & Caravan Show połączony z największym zlotem kamperów w Polsce (5. edycja).

Wśród wystawców z branży outdoor znaleźć można m.in.: Outdoor Tex z marką Devold, ACCS (Ferrino, Gabel, Manaslu Outdoor, Casco, Restube i inne), Outdoor Manaslu, Nikwax.

Autorskie targi Warsaw Ski & Outdoor Show startują w dniach 18-20 października 2019 r. W tym roku organizatorzy spodziewają się, że odwiedzi je ponad 80 tysięcy osób! Więcej informacji znajdziecie na stronie:

Źródło: Ptak Warsaw Expo

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0