HomeRynek outdoorImprezy outdoor

SNOW EXPO kreuje nowy trend imprezy B2C2B

Kingę Baranowską, Magdę Lassotę, Andrzeja Bargiela, Andrzej Mecherzyńskiego Wiktora i Pawła Kunachowicza spotkacie i posłuchacie już w najbliższy weekend na stadionie PGE Narodowym w Warszawie podczas IV edycji SNOW EXPO (program). Oczywiście nie zabraknie również redakcji 4outdoor.pl, szkoleń lawinowych oraz zawodów wspinaczkowych, na które możecie się zapisać tutaj.

Ponadto wystąpią Małgorzata Tlałka, Karolina Reimen-Żerebecka, Maryna Gąsienica-Daniel, Sylwia Jaśkowiec, Jacek Ciszak, Tomasz Kurdziel i Jacek Nikliński, choć to tylko niektórzy z zaproszonych gości pierwszego i jedynego w Polsce wydarzenia dedykowanego osobom kochających narty, snowboard, skitour lub freeride oraz outdoor i wspinaczkę.

Impreza odbywająca się cyklicznie i oficjalnie otwierająca sezon zimowy na stadionie PGE Narodowym zdobyła już renomę i uznanie w branży, czego dowodem jest fakt, że tylko tutaj zaprezentują się takie marki, jak Atomic, Buff, Dainese, Dynastar, Giro, Majesty, Nordica, Poc, Rossignol, Salewa, Salomon, X-bionic, czy Völkl oraz ośrodki narciarskie z Andory, Austrii, Polski, Słowacji, Włoch, czy Hiszpanii.

SNOW EXPO od czterech lat kreuje nowy trend imprezy B2C2B, czyli wystawy sprzętu połączonej z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Wreszcie dla tych, którzy pragną sprawdzić się w zawodach wspinaczkowych prowadzonych przez Mechaniora, czy… kibicować ekipie ustanawiającej podczas SNOW EXPO 2019 rekord Guinnessa w morsowaniu 12 godzinnym (!) oraz uczestnikom pierwszych Mistrzostw Polski w morsowaniu. Wreszcie dla tych, którzy chcą wziąć udział w szkoleniach i warsztatach lawinowych, a nawet w warsztatach ręcznego serwisowania nart – poprowadzi je najlepszy specjalista w Polsce.

Oczywiście nie zabraknie szkoleń (zarówno dla grupy entry, jak i dla zaawansowanych) o prawidłowym doborze sprzętu, ubioru czy ekwipunku na wyprawy i wyjazdy narciarskie. Nowością będą prezentacje regionów i stacji narciarskich prowadzone przez niezależnego eksperta.

SNOW EXPO 2019 odbędzie się pod najlepszym w Polsce sportowym adresem, czyli na stadionie PGE Narodowym w centrum Warszawy. Wyłącznym partnerem motoryzacyjnym SNOW EXPO jest firma Ford Polska.

Zapraszamy na PGE Narodowy!
Organizatorzy Snow Expo

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0